کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی بوش در کرج

ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در کرج می باشیم برای دریافت چگونگی تعمیر لباسشویی بوش در کرج می توانید به مقالات ویرا تکنو مراجعه نمایید. برای اعلام خرابی ماشین لباسشویی بوش در کرج می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب ما برای تعمیر لباسشویی بوش در کرج در محل منزل شما حاضر شوند.

 
شماره تماس های گروه ویرا تکنو
026-32255027   |   09113190192     |   09393190192

 
تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج
 

عیب یابی لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش مانند هر لباسشویی دیگری یک روزی ممکن است دچار خرابی و نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد و از این قضیه جدا نیست. اما گاهی اوقات می توان با بررسی ایرادات لباسشویی بوش در منزل و داشتن اطلاعاتی در مورد انواع ارور های لباسشویی بوش خود در منزل به رفع ایراد لباسشویی بوش بپردازید و در صورتی که به تعمیر نیاز داشت سپس به تعمیرکار لباسشویی بوش در کرج تماس بگیرید و درخواست تعمیر لباسشویی بوش در کرج را ثبت نمایید. ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی بوش در کرج می باشیم برای ثبت خرابی لباسشویی بوش خود می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت برای رفع ایراد لباسشویی بوش شما در محل حاضر شوند.

اشتباهات رایج در استفاده از لباسشویی بوش

استفاده نادرست از ماشین لباسشویی بوش سبب بروز مشکلات فراوانی می شود.ما در مجموعه ویرا تکنو سعی داریم به برخی از این اشتباهات اشاره نماییم تا شما بتوانید با استفاده ی درست از ماشین لباسشویی بوش خود  طول عمر دستگاه را افزایش دهید.

ریختن مقدار نامناسب لباس در لباسشویی بوش

اگر لباس های کثیف در حجم بالا فقط در یک بار توسط ماشین لباسشویی شستشو شود بسیار برای ماشین سنگین است. بنابراین کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به مصرف کنندگان عزیز توصیه می­کنند هرگز حجم زیادی از لباس ها را به یک باره در ماشین قرا ندهند. هنگامی که ماشین لباسشویی بوش بیش از حد پر است، آب و مواد شوینده به تمام بار موجود دسترسی ندارند و لکه­ های روی لباس به خوبی پاک نمی شود. علاوه بر این، بارگذاری بیش از حد باعث بار ناخوشایند واشر می شود و موجب چروک شدن بیش از حد پارچه می شود.

استفاده از پودر لباس­شویی دستی در ماشین لباسشویی بوش

از آن جایی که پودر لباس­شویی دستی در هنگام شستشو کف زیادی تولید می­ کند. بنابراین حباب های اضافی باعث آسیب رساندن به دستگاه می شوند و پس از آن حتی ممکن است کار دستگاه را متوقف کنند.تعمیر لباسشویی بوش در کرج را به ما در ویرا تکنو بسپارید.

تمیز نکردن ماشین لباسشویی و جرم گرفتن درون لباسشویی بوش

هر 3 ماه یکبار دستگاه را تمیز نمایید. بسیارمهم است که هر از چندگاهی لوله های تخلیه و دیگ ماشین لباسشویی را تمیز کنید. سعی کنید لوله های خروجی لباسشویی بوش را باز کرده و پس از رسوب زدایی مجدد در سر جای خود ببندید این امر موجب افزایش طول عمر لباسشویی بوش می شود.

استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده در لباسشویی بوش

دستورالعمل برای مقدار مواد شوینده باید به دقت دنبال شود. به اندازه از مواد شوینده استفاده نمایید. استفاده از مواد شوینده بیشتر منجر به پاکیزگی بیشتر لباس نمی شود. برای تعمیر لباسشویی در کرج با ما در ویرا تکنو تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در کرج

ما در ویرا تکنو انواع تعمیرات لباسشویی بوش در کرج را در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه انجام می دهیم شما همشهریان عزیز برای تعمیر لباسشویی بوش در کرج می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید و از بهترین تعمیرات لباسشویی بوش در کرج بهره ببرید.

تعمیر لباسشویی بوش در محل

یکی از دغدغه های افراد در زمان خراب شدن ماشین لباسشویی این است که چگونه دستگاه خود را به محل تعمیر ماشین لباسشویی منتقل نمایند. ماشین لباسشویی از وزن بسیار بالایی برخوردار می باشد در نتیجه  جابجایی دستگاه توسط یک نفر غیر ممکن می باشد. به همین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای مجموعه ویرا تکنو در محل مورد نظر مشتری صورت می پذیرد. 
تمامی مشکلات و اختلالاتی که در دستگاه ماشین لباسشویی ایجاد می شوند توسط تکنسین های مجموعه ویرا تکنو در محل مورد نظر صورت می پذیرد. دیگر با تعمیر لباسشویی در محل توسط مجموعه ویرا تکنو نیازی نمی باشد دستگاه را به محل تعمیر لباسشویی انتقال نمایید و با این کار لباسشویی در حین جابجایی دچار صدمه و آسیب نخواهد شد و هزینه های حمل و نقل ماشین لباسشویی کاهش پیدا می کند. و شما با کاهش صرف وقت و هزینه های خود می توانید تعمیرات ماشین لباسشویی را انجام دهید. 
 
تعمیر لباسشویی بوش در کرج

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بوش 

عدم تخلیه ماشین لباسشویی

مشکلات تخلیه می تواند از یک گرفتگی ساده در شیلنگ تخلیه تا نیاز به تعویض پمپ باشد. اما شما می توانید از نشانه های ایجاد شده در لباسشویی مشکل ایجاد شده در دستگاه را شناسایی نمایید زمانی که مشکلی در تخلیه به وجود آید خیلی راحت خواهید فهمید. تجمع کف ممکن است اولین و تنها سرنخ شما باشد.
مسدود شدن شیلنگ تخلیه ممکن است دلیل عدم تخلیه مناسب ماشین باشد. شیلنگ را جدا کرده و آن را چک کنید.
فیلترهای خمیده ای را که ممکن است در شلنگ تخلیه قرار داشته باشد بررسی کنید.
شیلنگ تخلیه باید بالاتر از سطح آب در وان تخلیه باشد.
اگر گمان می کنید که پمپ تخلیه شما دچار مشکل شده است، باید وان خود را تخلیه کنید ، سپس شیلنگ ها را جدا و بازرسی کنید. ورودی های پمپ را فراموش نکنید.
اگر وسایلی مانند جوراب، قلم و سکه بین سبد و وان گیر کرده باشند یا در پمپ قرار گیرند، توانایی ماشین برای تخلیه کاهش می یابد و حتی می تواند کاملا متوقف شود.
استفاده بیش از حد از مواد شوینده باعث می شود که تخلیه به موقع صورت نگیرد.

عدم چرخش ماشین لباسشویی 

اگر لباس ها در فشار زیادی شسته شوند، ماشین لباسشویی نامتعادل می شود. یک ماشین با اضافه بار به درستی چرخش نمی یابد.باید بار را در طول چرخه تنظیم کنید تا به تعادل ماشین کمک کنید.
سوئیچ درب در نزدیکی قاب درب قرار دارد و اگر معیوب شده باشد، مانع از کار ماشین می شود. اگر سوئیچ خراب باشد، نیاز به تعویض دارد.
همچنین می توانید تنظیمات را بررسی کنید تا از انتخاب صحیح سرعت اطمینان حاصل کنید. نباید بین سرعتهای مختلف تنظیم شود.
این امکان وجود دارد که یک شی خارجی در پمپ تخلیه گیر کرده باشد که غالبا صدای ترسناکی می شنوید.
موتور محرک اصلی چرخاندن است. موتور ماشین بطور مستقیم و با استفاده از کلاچ، چرخش را ایجاد می کند. در قسمت انتقال ماشین، یک چرخ دنده از نوع میل لنگ با میله های اتصال وجود دارد که باعث تحریک وان می شود. اگر ایرادی در موتور باشد، ماشین نخواهد چرخید. برای رفع ایراد موتور باید با تکنسین های باتجربه تماس بگیرید.

نشتی ماشین لباسشویی 

هنگامی که ماشین لباسشویی فقط در طول چرخش نشت می کند علت احتمالی شیلنگ تخلیه است.
اتصالات روی شیلنگ را بررسی کنید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید. 
وضعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید، باید بدون ترک و آسیب باشد.
شیلنگ تخلیه را برای هرگونه گرفتگی بررسی کنید. شاید جسمی در داخل شیلنگ تخلیه گیر کرده باشد.
شیلنگ تخلیه را در جایی که به ماشین وصل می شود، بررسی کنید. هیچ ترک و نشتی نباید وجود داشته باشد. در صورت وجود، اگر می توانید انتهای آن را برش داده و شیلنگ را دوباره ببندید.
شیلنگ های کیپ شده نیز می توانند علت نشتی باشند. شیلنگ را برای هرگونه انسداد بررسی کنید. اگر می توانید مسیر را باز کنید، در غیر اینصورت آن را تعویض کنید.
شیر ورودی آب را برای هر گونه نشت بررسی کنید. ممکن است شیرآب بر اثر زنگ زدگی و موارد دیگر معیوب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.
در ماشین های درب جلو اغلب در اطراف درب نشتی ایجاد می کنند. با گذشت زمان لاستیک دور درب ماشین لباسشویی فرسایش یافته و قادر نخواهد بود به درستی جلوی خروج آب را از درب بگیرد. با تعویض لاستیک این مشکل حل خواهد شد.
پمپ های تخلیه دارای مهر و موم بر روی قرقره هستند که به دلیل سایش اغلب نشت می کنند. بسیاری از پمپ ها با سوراخ هایی طراحی شده اند که به محض صدمه، آب از آن خارج می شود. بنابراین ، اگر در نزدیکی پمپ آب دیدید، ممکن است منبع نشتی را کشف کرده باشید. در این صورت پمپ نیاز به بازسازی یا تعویض دارد.
اگر در زمان شستشو، متوجه نشتی متناوب شدید، ممکن است مشکل در شیلنگ ها باشد. سفید کننده یک ماده شیمیایی بسیار فاسد کننده است و باعث می شود قطعات پلاستیکی دستگاه ترک خورده یا حتی از بین بروند. در این صورت نیاز به تعویض دارد.