کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در بلوار ماهان

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ویراتکنو  ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر ماشین لباسشویی دربلوار ماهان کرج را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو  با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی دربلوار ماهان بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر لباسشویی در کرج خواهد بود.مهم نیست شما ماشین لباسشویی خود را از کجا و با چه نوع مدل برندی ( مانند ال جی،سامسونگ،بوش،آاگ،دوو،جنرال الکتریک و… ) خریداری کرده اید تکنسین ها و تعمیرکاران ما متخصص تمامی برند ها هستند .سیاست کاری ما به گونه است که تعمیر کار را در زمانی که شما بخواهید به محل اعزام نموده و سعی در اتمام تعمیرات در کم ترین زمان را داریم و مشکل ماشین لباسشویی شما بر طرف میکنیم. برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در بلوار ماهان با ما در مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل نمایید.
تعمیر لباسشویی در بلوار ماهان
 

تعمیرگاه لباسشویی در بلوار ماهان

سرویس ماشین لباسشویی اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید ماشین لباسشویی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد. در زمان سرویس لباسشویی توسط سرویس کاران ویرا تکنو  تمامی تسمه ها و اتصالات موتور مثل بلبرینگ ها، چرخ دنده ها و سه نظام چک و روغن کاری شده و کاسه نمد آنها تعویض می شود، شلنگ، لوله ها و دیگ برای پوسیدگی و رفع نشتی اتصالات بررسی می شوند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و ایرادهای موجود رفع می شوند.ما در ویرا تکنو یکی از بهترین تعمیرگاه لباسشویی در بلوار ماهان می باشیم که با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در بلوار ماهان و همچنین سرویس لباسشویی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

توصیه می‌کنیم که در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر برای تعمیر ماشین لباسشویی خود حتما با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. همیشه مراقب ایمنی و سلامتی خود باشید و قبل از انجام هرکاری، دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید.

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

این مشکل اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که میزان لباس‌هایی که داخل ماشین هستند خیلی زیاد و یا کم باشند؛ البته اگر مشکل جدی دیگری وجود نداشته باشد. بیشترماشین‌های لباسشویی ها یک گزینه «کم بار» هم دارند که بهتر است در این موارد از آن استفاده کنید تا ماشین لباسشویی بهتر کار کرده و فشار زیادی بر روی مکانیسم چرخش وارد نشود.اگر ماشین لباسشویی بیش از حد پر شده باشد، آب نمی‌تواند وارد محفظه آن پر شود و در نتیجه ماشین هم به دلایل ایمنی نمی‌تواند چرخش را شروع کند. در این مواقع ابتدا دکمه «Drain» را زده و سپس استارت را بزنید.در صورتی که متوجه علت مشکل نشدید با ما تماس بگیرید. متخصصین زبده‌ ما تعمیر ماشین‌ لباسشویی های خانگی شما را به بهترین شکل تعمیر می‌کنند.

آب داخل ماشین لباسشویی پر نمی‌شود

به احتمال زیاد مشکل این است که ماشین لباسشویی زیادی پر شده است. دکمه‌ی «Drain» را بزنید و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید با تعمیرکار تماس بگیرید. ما در تعمیر مشکلات مربوط به آب‌کشی انواع مدل‌های ماشین لباسشویی خانگی تخصص داریم، بنابراین می‌توانید تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.

درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود

به احتمال زیاد چرخه ماشین هنوز تمام نشده است به همین دلیل ماشین امکان باز کردن درب را به دلایل ایمنی نمی‌دهد. اکثر ماشین‌ لباسشویی های مدرن یک مکانیسم ایمنی داخلی دارند که اگر مشتری‌ها اشتباها خواستند درب ماشین را باز کنند، نتوانند اینکار را انجام دهند و در نتیجه از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می‌کند.اگر چرخه تمام شده اما درب همچنان باز نمی‌شود، نشان می‌دهد که ماشین یک مشکل اساسی دارد. چک کنید که داخل ماشین هنوز آب هست یا خیر و در صورت وجود آب، دکمه«Drain» را بزنید. اگر آب تخلیه شده و در همچنان باز نشد، ماشین را خاموش و دوباره امتحان کنید. اگر باز هم درب باز نشد، احتمالا مکانیسم باز شدن در مشکل دارد.اگر همه‌ی کارهایی که اینجا گفته شد را امتحان کردید اما درب همچنان باز نشد، با یک تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه‌ای ما در این زمینه تجربه‌ی زیادی دارند و بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین‌ها لباسشویی خانگی به ارمغان می‌آورند.

درام (محفظه داخلی) ماشین کار نمی‌کند

کار نکردن درام ماشین لباسشویی دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد از جمله: خراب شدن موتور یا کنترل‌کننده، خراب شدن تسمه و یا پوسیده شده برس‌ها.تنها یک تعمیرکار متخص می‌تواند هر یک از مشکلاتی که در بالا ذکر شده را برطرف کند. ما تجربه سالیان را در تعویض و تعمیرماشین لباسشویی به همراه داریم، بنابراین می‌توانید با خیال راحت کار تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.

ماشین لباسشویی سروصدا می‌کند

عوامل زیادی می‌تواند علت این مشکل باشد که رایج‌ترین‌ها عبارتند از: ممکن است یک چیز کوچک در درام گیر کرده باشد و هر دفعه که درام می‌چرخد سروصدا ایجاد کند. قبل از قرار دادن لباس‌ها به داخل ماشین، حتما جیب‌های آنها را بگردید و مطمئن شوید که چیز کوچکی که ممکن است در درام گیر کند همراه آنها نباشد. البته دکمه یا سگگ فلزی لباس‌ها هم می‌تواند علت چنین سروصداهایی باشد. و یا شاید چیزی داخل پمپ تخلیه گیر کرده باشد. توصیه می‌کنیم فیلتر را چک کرده و آن را خارج کنید. فرسوده شدن بلبرینگ‌ها هم می‌تواند باعث ایجاد سروصدا از ماشین لباسشویی شود. درام را با دست بچرخانید تا ببینید مشکل از بلبرینگ‌هاست یا خیر. اگر هنگام چرخاندن درام با دست، سروصدا هنوز وجود داشت، بنابراین مشکل از بلبرینگ‌هاست.ما می توانیم علت سروصدای ماشین لباسشویی شما را تشخیص داده و آن را برطرف کنیم. متخصصین ما در تعمیر انواع مدل‌های ماشین لباسشویی تخصص دارند.

تعمیرات لباسشویی در بلوار ماهان