کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز

لباسشویی یکی از وسایل ضروری و بسیار کاربردی در منازل است که استفاده از این وسیله باعث راحتی افراد به خصوص خانم ها شده است. با توجه به فروش بالای ماشین لباسشویی امروزه لباسشویی در برندهای مختلفی طراحی و به بازار روانه شده است. اما باید توجه داشت که هر وسیله ای روزی ممکن است دچار مشکل شود و لباسشویی نیز از این امر مستثنی نیست. سرویس و تعمیر لباسشویی یک امر غیر قابل اجتناب می باشد. ما در ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز می باشیم برای دریافت تعمیرات لباسشویی در بلوار دانش آموز با مشاوران و سرویسکاران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید. ویرا تکنو بهترین ارائه دهنده تعمیر لباسشویی در کرج آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیرات انواع لباسشویی در کرج می باشد.

تعمیرات لباسشویی در بلوار دانش آموز

یکی از مهترین لوازم برقی که توانسته است کارهای را تا حد زیادی برای خانواده ها آسان کند، ماشین لباسشویی است. این وسیله برقی توسط برندهای زیادی وارد بازار می شود. اگرچه ماشین لباسشویی های جدید اکثر کمپانی ها بسیار با کیفیت هستند اما باز هم در طی زمان ممکن است کارکرد این وسیله برقی کاهش یابد و مشکلات فنی برای آن بوجود بیاید.هر گونه مشکل در لباسشویی باعث می شود نتوانید از این وسیله استفاده صحیح داشته باشید. کمتر کسی حاضر است با وجود ماشین لباسشویی رخت ها را با دست بشوید. به همین دلیل به محض ایجاد هر گونه مشکلی افراد جهت رفع عیب آن سریع اقدام می کنند.برای دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی در بلوار دانش آموز با ما در ویرا تکنو نمایندگی تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز تماس حاصل نمایید.
 
تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز

هزینه تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز

 در سال های گذشته شهروندان شهر کرج چنانچه ماشین لباسشویی آنها دچار نقص فنی یا مشکلاتی می شد باید با تعمیرگاه های تهران تماس می گرفتند تا برای رفع عیب وسیله  اقدام کنند اما با روی کار آمدن تعمیرگاه های حرفه ای در کرج رفع مشکلات این وسیله برقی بسیار آسان شده است. یکی از این تعمیرگاه های بسیار حرفه ای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرا تکنو در کرج است. برای دریافت هزینه تعمیر لباسشویی در بلوار دانش آموز با تعمیرکار لباسشویی در بلوار دانش آموز تماس حاصل نمایید.

تعمیرکار لباسشویی در بلوار دانش آموز

تعمیر ماشین لباسشویی یک معضل بزرگ و سخت است که بیشتر افراد این روز ها در زندگی خود با آن روبرو هستند زیرا تعمیر لباسشویی  در بلوار دانش آموزبسیار پیچیده بوده و تعمیرات ماشین لباسشویی توسط افراد غیر متخصص غیرممکن است و ممکن است خرابی بیشتری به بار آورد پس بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی آسیب دیده آن را نزدتعمیرکار لباسشویی در بلوار دانش آموز ببریم یا از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل استفاده کنید. اما بیشتر مردم نمی‌دانند جهت تعمیرات ماشین لباسشویی باید به چه مرکزی مراجعه کنند، ما در مجموعه ویرا تکنو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیرات انواع لباسشویی در بلوار دانش آموز می باشیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تعمیر لباسشویی در محل با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی 

عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی

نچرخیدن دیگ در ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از عمده دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد. 
  • قرار دادن بار اضافی در دستگاه 
  • خرابی و مشکل در تسمه موتور ماشین لباسشویی
  • خراب شدن پولی موتور ماشین لباسشویی
  • مشکل در روتور و استاتور ماشین لباسشویی
  • خراب شدن بلبرینگ ماشین لباسشویی
  • خرابی قسمتی از برد الکترونیکی ماشین لباسشویی 

قفل شدن درب لباسشویی بر اثر فشار هوا

برخی از ماشین های لباسشویی جدید دارای قفل ایمنی پنوماتیک هستند که به احتمال خیلی زیاد علت قفل شدن درب آن ها بعد از اتمام عملیات افزایش فشار در لگن دستگه رخ می دهد. اما علت اصلی این مشکل قرار دادن بیش از حد لباس در داخل ماشین لباسشویی می باشد که در نهایت منجرب ه قفل شدن درب ماشین لباسشویی بعد از عملکرد دستگاه می گردد. 

خراب شدن قفل حرارتی ماشین لباسشویی

زماین که قفل حرارتی لباسشویی دچار مشکل و خرابی می شود درب ماشین لباسشویی باز نخواهد شد. قفل حرارتی ماشین لباسشویی به مدت 2 الی 3 دقیقه بعد از اتمام فرآیند شستشو باز می شود. در صورتی که زمان آزاد سازی قفل بیش از حد زمان برد باید مدت بیشتری صبر کنید تا قفل حرارتی خنک شود و سپس قفل درب آزاد شود. برخی از مکواقع به دلیل استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی قفل حرارتی ماشین لباسشویی دچار اختلال می شود که دراین صورت  آسیب جدی در مدار دستگاه ایجاد می شود. 

باز نشدن درب بعد از اتمام کار

یکی از مشکلاتی که در دستگاه ایجاد می شود باز نشدن درب ماشین لباسشویی پس از اتمام فرآیند شستشو می باشد که از دلایل عمده ایجاد چنین مشکلی در دستگاه یم توان موارد زیر را نام برد.
  • گرمای بیش از حد ماشین لباسشویی
  • فعال بودن قفل کودک
  • قفل شدن درب ماشین لباسشوی در اثر فشار هوا
  • حجم بالای لباس در داخل ماشین لباسشویی

لرزش و تکان شدید ماشین لباسشویی

در زمان شستشو لباس ها و خشک کردن ان ها ماشین لباسشویی ممکن است به دلایل مختلف دچار لرزش و تکان شدید شود. در این صورت باید مواردی مانند تراز نبودن ماشین لباسشویی، کمک های ماشین لباسشویی، دیگ و قطعات آن مورد بررسی قرار گیرند. در برخی از مواقع پر کردن حجم زیادی از لباس در داخل ماشین لباسشویی و رعایت نکردن استاندارد های اولیه در استفاده از ماشین لباسشویی موجب ایجاد لرزش و تکان ماشین لباسشویی در حین کار می شود.
خرابی کمک فنر ها باعث ایجاد لرزش در دستگاه می شود. کمک فنر هیا ماشین لباسشویی بعد مدتی استفاده ممکن است دچار فرسودگی شود و کارآیی اولیه خود را از دست بدهند. که در این صورت کمک فنر ها باید تعویض شود. 
خرابی دیگ و قطعات آبکش ماشین لباسشویی یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که منجر به لرزش و تکان ماشین لباسشویی می شود. سه نظام مانند قطعات مربوط به دیگ ماشین لباسشویی در صورتی که دچار مشکل و خرابی شوند لباسشوی دچار لرزش و تکان می شود. افزون بر این مورد شفت تعبیه شده در قسمت آبکش نیز تاثیر بالقوه ای در چرخش درست و صحیح ماشین لباسشویی و در نتیجه دستگاه دچار لرزش می شود. در این صورت این قطعات باید مورد بررسی قرار گیرند.