کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در تهران 

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ویرا تکنو ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر ماشین لباسشویی  را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی در سراسر شهر تهران بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر لباسشویی در تهران خواهد بود.مهم نیست شما ماشین لباسشویی خود را از کجا و با چه نوع مدل برندی ( مانند ال جی،سامسونگ،بوش،آاگ،دوو،پاکشوما،اسنوا و… ) خریداری کرده اید تکنسین ها و تعمیرکاران ما متخصص تمامی برند ها هستند .سیاست کاری ما به گونه است که تعمیر کار را در زمانی که شما بخواهید به محل اعزام نموده و سعی در اتمام تعمیرات در کم ترین زمان را داریم و مشکل ماشین لباسشویی شما بر طرف میکنیم.

ویژگیهای ماشین های لباسشویی

ماشین لباسشویی ویژگی های متنوعی داشته که از آن میان میتوان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را نام برد.همانند رنگ و طرح، قابلیت های لباسشویی ها نیز امروزه بسیار متنوع اند. اگرچه برند ها و مدل های متفاوت هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را نیز دارند، اما ما در اینجا تعدادی از این قابلیت ها را برای آشنایی بیشتر شما، عنوان کرده ایم.تعمیر لباسشویی در تهران را به ما در ویرا تکنو بسپارید.
تعمیر لباسشویی در تهران

برخی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی
 • تعویض پمپ تخلیه ماشیین لباسشویی
 • تعویض میکرو سوییچ درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی
 • رفع آبریزی ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

سوالات رایج در مورد خرابی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

این مشکل اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که میزان لباس‌هایی که داخل ماشین هستند خیلی زیاد و یا کم باشند؛ البته اگر مشکل جدی دیگری وجود نداشته باشد. بیشترماشین‌های لباسشویی ها یک گزینه «کم بار» هم دارند که بهتر است در این موارد از آن استفاده کنید تا ماشین لباسشویی بهتر کار کرده و فشار زیادی برروی مکانیسم چرخش وارد نشود.اگر ماشین لباسشویی بیش از حد پر شده باشد، آب نمی‌تواند وارد محفظه آن پر شود و در نتیجه ماشین هم به دلایل ایمنی نمی‌تواند چرخش را شروع کند. در این مواقع ابتدا دکمه «Drain» را زده و سپس استارت را بزنید.در صورتی که متوجه علت مشکل نشدید با ما تماس بگیرید. تعمیر لباسشویی در تهران را به ما در ویرا تکنو بسپارید.

درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود

به احتمال زیاد چرخه ماشین هنوز تمام نشده است به همین دلیل ماشین امکان باز کردن درب را به دلایل ایمنی نمی‌دهد. اکثر ماشین‌ لباسشویی های مدرن یک مکانیسم ایمنی داخلی دارند که اگر مشتری‌ها اشتباها خواستند درب ماشین را باز کنند، نتوانند اینکار را انجام دهند و در نتیجه از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می‌کند.اگر چرخه تمام شده اما درب همچنان باز نمی‌شود، نشان می‌دهد که ماشین یک مشکل اساسی دارد. چک کنید که داخل ماشین هنوز آب هست یا خیر و در صورت وجود آب، دکمه«Drain» را بزنید. اگر آب تخلیه شده و در همچنان باز نشد، ماشین را خاموش و دوباره امتحان کنید. اگر باز هم درب باز نشد، احتمالا مکانیسم باز شدن در مشکل دارد.اگر همه‌ی کارهایی که اینجا گفته شد را امتحان کردید اما درب همچنان باز نشد، با یک تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه‌ای ما در این زمینه تجربه‌ی زیادی دارند و بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین‌ها لباسشویی خانگی به ارمغان می‌آورند.تعمیر لباسشویی در تهران را به ما در ویرا تکنو بسپارید.

خرابی های متداول ماشین لباسشویی

 • پر سر و صدا بودن ماشین لباسشویی
 •  آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود.
 • عدم چرخش ماشین لباسشویی
 • لباس ها بوی بدی دارند.
 • عدم باز شدن درب لباسشویی
 • تخلیه نامناسب یا آهسته
 • آب گیری نکردن دستگاه لباسشویی
 •  قطع نشدن عمل آب گیری
 • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی

قیمت تعمیر لباسشویی در تهران

تعمیرگاه تخصصی ویرا تکنو ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی در سراسر شهر تهران بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران خواهد بود.

تعمیرکار لباسشویی در تهران

بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران کسی است که به میزان کافی از دانش تعمیرات لباسشویی بهره مند باشد و با انواع قطعات ماشین لباسشویی و همچنین انواع قطعات لباسشویی آشنایی داشته باشد تا به راحتی بتواند علت خرابی ماشین لباسشویی را بیابد و به تعمیر لباس شویی بپردازد .یک تعمیرکار خوب به غیر از دانش فنی خوب باید به قطعات اورجینال نیز دسترسی داشته باشد .ما در مجموعه ویرا تکنو با داشتن کادری مجرب و همچنین انواع قطعات لباسشویی اورجینال و همچنین برد های لباسشویی،به تعمیر تخصصی لباسشویی شما در محل می پردازیم با یک تماس ساده می توانید ماشین لباسشویی خود را به بهترین نحو تعمیر کنید و از استفاده ی آن لذت ببرید.تعمیر لباسشویی در تهران را به ما در ویرا تکنو بسپارید.
تعمیر لباسشویی در تهران 

سرویسکار لباسشویی در تهران

 ماشین لباسشویی جزو لوازم خانگی است که به دلیل قیمت بالا افراد نمی توانند هر چند وقت یکبار آن را تعویض کنند. از این رو وجود یک تعمیرگاه مجاز که کار تعمیر این دستگاه را به صورت اصولی و سریع انجام دهد و هزینه های مناسبی دریافت کند برای همه شهروندان در تهران مناسب است. ویرا تکنو یکی از این تعمیرگاه های بسیار تخصصی و حرفه ای است که با کادر مجرب خود آماده خدمت رسانی در تمام نقاط  تهران است ما با داشتن سرویسکار لباسشویی مجرب در تهران آماده ی هرگونه خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی عزیز هستیم.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی در تهران

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز لباسشویی در تهران هستید می توانید به مجموعه ویرا تکنو اطمینان کنید و تعمیرات لباسشویی خود را به این مجموعه بسپارید  و در نهایت از گارانتی خدمات ارائه شده بهره مند شوید. مجموعه ویرا تکنو دارای تکنسین های مجرب و کار آزموئده می باشد که با تمامی مشکلات انواع لباسشویی آشنا می باشد  و می توانند در کمترین زمان ممکن مشکل ایجاد شده دردستگاه را شناسایی و برطرف نمایند و بهترین و با کیفیت ترین خمات را به شما ارائه دهند. این مجموعه در هر ساعتی از شبانه روز تکنسین های خود را به محل مورد نظر شما اعزام می کنند.  آدرس تعمیر لباسشویی در تهران 

بهترین سرویسکار لباس شویی در تهران

سرویس ماشین لباسشویی از جمله اقداماتی می باشدکه باید حتما در زمان معین انجام شود تا لباسشویی دچار مشکلات جدی و هزینه بر نشود. سرویس ماشین لباسشویی باعث افزایش عمر دستگاه و راندمان و بازدهی بهتر دستگاه می شود. بهترین سرویسکاران در مجموعه ویرا تکنو  در حال حاضر مشغول به کار می باشند که بهترین خدمات را ارائه می دهند. 

تعمیرات لباسشویی در منزل

لباسشویی یکی از تجهیزات بسیار مهم در هر خانه ای می باشد که با استفاده از این دستگاه به راحتی لباس ها و سایر تجهیزات شسته می شوند. زمانی که این دستگاه به دلایل مختلفی دچار مشکل می شود زندگی افراد به کلی مختل می شود از این رو باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیرات آن اقدام کرد. اگر ماشین لباسشویی شما عملکرد صحیح و درستی ندارد می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند و با تجربه و دانشی کافی که دارند ابتدا عیب یابی دستگاه را انجام دهند و بعد از شناسایی و تشخیص علت مشکل به وجود آمده، نسبت به تعمیرماشین لباسشویی اقدام نمایند.  

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی

مجموعه ویرا تکنو به عنوان مرکز تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی علاوه بر تعمیرات ماشین لباسشویی ها جدید در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی نیز فعالیت دارد. اگر لباسشویی قدیمی شما دچار مشکل شده است می توانید به این مجموعه اطمینان کنید و دستگاه خود را جهت تعمیر و برطرف کردن ایراد به وجود آمده در دستگاه به این مجموعه بسپارید. شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی در بالای صفحه درج شده است شما با شماره گیری آن ها می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. 

نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تهران مجموعه ویرا تکنو یک مرکز مطمئن و قابل اعتماد می باشد که علاوه بر تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در حیطه فروش و ارائه انواع قطعات ماشین لباسشویی نو و استوک نیز فعالیت دارد. بهترین مرکز برای تعمیر اصولی و تخصصی ماشین لباسشویی شما نمایندگی های مجاز و معتبر می باشد که دارای تکنسین های ماهر و مجرب می باشند که با کلیه کد های ارور و اختلالات ماشین لباسشویی آشنا هستند.

تعمیر انواع لباسشویی در تهران