کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

هزینه تعمیر لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی تبدیل به یکی از اصلی‌ترین وسایل زندگی شده و شستن لباس بدون آن کاری غیرممکن به نظر می‌رسد. در کرج نیز تقریبا در هر خانه‌ای، لباسشویی وجود دارد. اما به هر دلیلی ممکن است لباسشویی عیب پیدا کند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. ازآنجایی‌که شستن لباس‌ها بدون ماشین لباسشویی کاملا غیرقابل‌تصور است، تعمیر لباسشویی در کرج نیز باید با سرعت بیشتر انجام شود تا روند نظافت و شستشوی لباس‌ها در خانه با مشکل مواجه نشود ما در مجموعه ویرا تکنو تعمیر لباسشویی را در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای اندک در محل انجام می دهیم برای دریافت خدمات نصب و تعمیر لباسشویی در کرج با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران لباسشویی ما در کمترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز حاضر شوند.
برای ثبت درخواست  تعمیر لباسشویی در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
026-32255027-8       |     09113190192          |      09393190192

بهترین تعمیرگاه لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی مهم در منزل است که در عین سادگی نیاز به  تعمیر لباسشویی و سرویس دوره ای لباسشویی دارد که توجه به این دو موضوع یک امر مهم در افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می باشد تعمیرگاه تخصصی لباسشویی ویرا تکنو با داشتن کادری مجرب و سرویسکاران لباسشویی دوره دیده آماده ی هرگونه خدمت رسانی و انواع تعمیر ماشین لباسشویی با برندهای مختلف در کرج می باشد.

هزینه تعمیر لباسشویی در کرج
 

انواع خدمات تعمیرگاه لباسشویی در کرج

خدمات ما در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی شامل ماشین لباسشویی سطلی ،ماشین لباسشویی اتوماتیک درب از جلو،ماشین لباسشویی درب از بالا در استان البرز میباشد. این تعمیرگاه تعمیرکاران تخصصی دارد که بر انواع لباسشویی ها، قطعات و نحوه کار و تمام عیب های احتمالی آنها تسلط کامل دارند. همین مساله باعث می شود روند عیب یابی و تعمیر دستگاه شما سریع تر انجام شود.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی 

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی که می توانند موجب نگرانی افراد شوند در قسمت زیر نام برده شده است. لازم به ذکر است که این موارد در اکثر مواقع، می توانند به راحتی توسط متخصصان و تکنسین هایی آموزش دیده رفع شوند.
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی یا باز نشدن آن
 • دکمه های ماشین لباسشویی به هر دلیلی فرو رفته اند و بیرون نمی آیند در نتیجه روند روشن و خاموش کردن دستگاه دچار مشکل می شود.
 • عدم تنظیم بازه زمانی شستشو لباس ها یا تغییر آن در حین آب کشی رخت ها
 • نشت آب از زیر لباسشویی یا مخزن آن
 • نشت آب از شیلنگ ماشین لباسشویی و یا محل ریختن پودر
 • صدا بسیار بلند و لرزش بسیار زیاد در هنگام شستشو و آبکشی لباس ها
 • خوب تمیز نشدن رخت ها در لباسشویی
 • عدم آبکشی درست رخت ها در لباسشویی
 • انسداد شیلنگ آب سرد و گرم ماشین لباسشویی
 • انسداد محل خروج آب از لباسشویی
 • خالی نشدن پودر لباسشویی درون دستگاه
 • عدم چرخش درام ماشین لباسشویی و گیر کردن مکرر آن
 • کاهش قدرت چرخش و سرعت شستشو لباس ها در لباسشویی
 • خاموش و روشن شدن مکرر ماشین لباسشویی در حین شستشو
 • وجود جریان الکتریسیته در محفظه ماشین لباسشویی
 • اتصالی سیم برق ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
در صورت بروز مشکلاتی که خدمتتان اعلام کرده ایم با سرویسکاران مجرب ما در ویرا تکنو تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای رفع مشکل شما حاضر شوند.

نرخ اتحادیه تعمیر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در مجموعه ویرا تکنو بر طبق نرخ اتحادیه می باشد. به بیانی دیگر، تمامی خدمات از قبیل سرویس ماشین لباسشویی، نصب آن، تعمیر و یا تعویض قطعات آن و... همگی دارای قیمت متفاوتی بوده و خدمات بر اساس قیمتی که اتحادیه تعمیر ماشین لباسشویی تعیین کرده، دریافت می شود. البته لازم به ذکر است که برخی موارد می توانند بر روی قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تاثیر بگذارند. برای مثال، اگر قطعه ای در ماشین لباسشویی شما دچار مسکل شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، قیمت تعمیر آن همراه با هزینه خرید قطعه جدید جمع بسته خواهد شد. 
لازم به ذکر است که مجموعه ویرا تکنو یکی از بزرگ ترین مراکز فروش انواع قطعات ماشین لباسشویی می باشد که تمامی قطعات در این مجموعه فابریک بوده و از قیمت بسیار منصفانه و مناسبی برخوردار می باشند. تمامی خدمات ارائه شده مانند تعمیر و یا فروش قطعات نیز همراه با ضمانت ارائه می شوند تا همگان بتوانند با خیالی راحت از خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

تعمیرات لباسشویی

در مجموعه ویرا تکنو، تعمیرات هر برندی از لباسشویی به عهده ی تعمیرکاری آموزش دیده در راستای همان برند قرار می گیرد. این کار موجب می شود تا مشکلات لباسشویی شما به صورت کامل رفع شود و پس از مدت کوتاهی لباسشویی دوباره دچار مشکلات جدید نشود. زیرا تعمیر کارانی که در خصوص یک و یا چند برند خاص آموزش دیده اند، انواع آن را شناخته و با جزئیاتش آشنایی دارند. همچنین تجربه ی آن ها در خصوص تعمیر لباسشویی موجب می شود تا بتوانند عیب یابی را سریع تر و روند تعمیر را در مدت زمان کوتاه تری انجام دهند.
به همین دلیل است که ویرا تکنو با تکیه و اعتماد بر کارکنان و پرسنل خویش، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت ارائه می کند زیرا می داند که تمامی تکنسین های این مجموعه بسیار مجرب و با تجربه می باشند و قادرند مشکل ماشین لباسشویی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنند. همچنین اگر قطعه ای در لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد، باز هم جای نگرانی وجود ندارد. زیرا قطعات مجموعه ویرا تکنو تماما وارداتی بوده و فابریک می باشند. همچنین این قطعات نیز دارای ضمانت نامه ی معتبر می باشند تا افراد از سر تا سر ایران، بتوانند قطعه ی مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنند.
مجموعه ویرا تکنو، یکی از مجموعه های معتبر و با تجربه می باشد به طوری که توانسته 35 سال در خدمت شما هموطنان گرامی باشد. همشهریان گرامی نیز می توانند از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، با این مجموعه تماس حاصل فرمایند تا پس از هماهنگی های لازم، تکنسین مورد نظر در کوتاه ترین زمان خود را به محل شما برساند.