کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ویرا تکنو ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی در سراسر شهر کرج بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر لباسشویی در کرج خواهد بود.مهم نیست شما ماشین لباسشویی خود را از کجا و با چه نوع مدل برندی ( مانند ال جی،سامسونگ،بوش،آاگ،دوو،پاکشوما،اسنوا و… ) خریداری کرده اید تکنسین ها و تعمیرکاران ما متخصص تمامی برند ها هستند .سیاست کاری ما به گونه است که تعمیر کار را در زمانی که شما بخواهید به محل اعزام نموده و سعی در اتمام تعمیرات در کم ترین زمان را داریم و مشکل ماشین لباسشویی شما بر طرف میکنیم.
 
شماره تماس های گروه ویرا تکنو

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119
 
تعمیر لباسشویی در کرج
 

ویژگیهای ماشین های لباسشویی

ماشین لباسشویی ویژگی های متنوعی داشته که از آن میان میتوان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را نام برد.همانند رنگ و طرح، قابلیت های لباسشویی ها نیز امروزه بسیار متنوع اند. اگرچه برند ها و مدل های متفاوت هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را نیز دارند، اما ما در اینجا تعدادی از این قابلیت ها را برای آشنایی بیشتر شما، عنوان کرده ایم.

برخی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی
 • تعویض پمپ تخلیه ماشیین لباسشویی
 • تعویض میکرو سوییچ درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی
 • رفع آبریزی ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

سوالات رایج در مورد خرابی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نمی‌چرخد

این مشکل اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که میزان لباس‌هایی که داخل ماشین هستند خیلی زیاد و یا کم باشند؛ البته اگر مشکل جدی دیگری وجود نداشته باشد. بیشترماشین‌های لباسشویی ها یک گزینه «کم بار» هم دارند که بهتر است در این موارد از آن استفاده کنید تا ماشین لباسشویی بهتر کار کرده و فشار زیادی برروی مکانیسم چرخش وارد نشود.اگر ماشین لباسشویی بیش از حد پر شده باشد، آب نمی‌تواند وارد محفظه آن پر شود و در نتیجه ماشین هم به دلایل ایمنی نمی‌تواند چرخش را شروع کند. در این مواقع ابتدا دکمه «Drain» را زده و سپس استارت را بزنید.در صورتی که متوجه علت مشکل نشدید با ما تماس بگیرید. 

درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود

به احتمال زیاد چرخه ماشین هنوز تمام نشده است به همین دلیل ماشین امکان باز کردن درب را به دلایل ایمنی نمی‌دهد. اکثر ماشین‌ لباسشویی های مدرن یک مکانیسم ایمنی داخلی دارند که اگر مشتری‌ها اشتباها خواستند درب ماشین را باز کنند، نتوانند اینکار را انجام دهند و در نتیجه از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می‌کند.اگر چرخه تمام شده اما درب همچنان باز نمی‌شود، نشان می‌دهد که ماشین یک مشکل اساسی دارد. چک کنید که داخل ماشین هنوز آب هست یا خیر و در صورت وجود آب، دکمه«Drain» را بزنید. اگر آب تخلیه شده و در همچنان باز نشد، ماشین را خاموش و دوباره امتحان کنید. اگر باز هم درب باز نشد، احتمالا مکانیسم باز شدن در مشکل دارد.اگر همه‌ی کارهایی که اینجا گفته شد را امتحان کردید اما درب همچنان باز نشد، با یک تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه‌ای ما در این زمینه تجربه‌ی زیادی دارند و بهترین خدمات را برای تعمیر ماشین‌ها لباسشویی خانگی به ارمغان می‌آورند.

خرابی های متداول ماشین لباسشویی

 • پر سر و صدا بودن ماشین لباسشویی
 •  آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود.
 • عدم چرخش ماشین لباسشویی
 • لباس ها بوی بدی دارند.
 • عدم باز شدن درب لباسشویی
 • تخلیه نامناسب یا آهسته
 • آب گیری نکردن دستگاه لباسشویی
 •  قطع نشدن عمل آب گیری
 • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی

قیمت تعمیر لباسشویی در کرج

تعمیرگاه تخصصی ویرا تکنو ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی در سراسر شهر کرج بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج خواهد بود.

تعمیرکار لباسشویی در کرج

بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرج کسی است که به میزان کافی از دانش تعمیرات لباسشویی بهره مند باشد و با انواع قطعات ماشین لباسشویی و همچنین انواع قطعات لباسشویی آشنایی داشته باشد تا به راحتی بتواند علت خرابی ماشین لباسشویی را بیابد و به تعمیر لباس شویی بپردازد .یک تعمیرکار خوب به غیر از دانش فنی خوب باید به قطعات اورجینال نیز دسترسی داشته باشد .ما در مجموعه ویرا تکنو با داشتن کادری مجرب و همچنین انواع قطعات لباسشویی اورجینال و همچنین برد های لباسشویی،به تعمیر تخصصی لباسشویی شما در محل می پردازیم با یک تماس ساده می توانید ماشین لباسشویی خود را به بهترین نحو تعمیر کنید و از استفاده ی آن لذت ببرید.

سرویسکار لباسشویی در کرج

 ماشین لباسشویی جزو لوازم خانگی است که به دلیل قیمت بالا افراد نمی توانند هر چند وقت یکبار آن را تعویض کنند. از این رو وجود یک تعمیرگاه مجاز که کار تعمیر این دستگاه را به صورت اصولی و سریع انجام دهد و هزینه های مناسبی دریافت کند برای همه شهروندان در کرج و استان البرز مناسب است. ویرا تکنو یکی از این تعمیرگاه های بسیار تخصصی و حرفه ای است که با کادر مجرب خود آماده خدمت رسانی در تمام نقاط کرج است ما با داشتن سرویسکار لباسشویی مجرب در کرج آماده ی هرگونه خدمت رسانی به شما همشهریان کرجی عزیز هستیم.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی در کرج

بهترین سرویسکار لباس شویی در کرج