کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در مهرشهر

تعمیر ماشین لباسشویی در مهرشهر توسط ویرا تکنو با تیم متخصص و تکنسین های با تجربه به صورت سریع و اعزام تعمیرکار در محل شما انجام می پذیرد و نکته قابل توجه ویرا تکنو این می باشد که نیازی نیست شما ماشین لباسشویی خود را به تعمیرگاه ارسال کنید همکاران ما آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند و در سریعترین زمان ممکن در اسرع وقت بعد از ثبت درخواست تعمیرکار تکنسین های ما با بهره مندی از ابزارها و متدهای روز دنیا به محل شما اعزام و مشکل دستگاه شما را حل می کنند و اگر قرار باشد قطعه ای عوض گردد این قطعه با هماهنگی شما به صورت اورجینال انجام می شود. شما مشتریان گرامی می توانید برای ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی  در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا سرویسکاران ما در اسرع وقت در محل منزل شما حاضر شوند و با بالاترین کیفیت به تعمیر لباسشویی در مهرشهر شما بپردازند.
شماره تماس های گروه ویرا تکنو

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119
 

عیب یابی لباسشویی در مهرشهر

لباسشویی آب کثیف را تخلیه نمی کند

در این حالت برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دو قسمت مختلف که البته با هم مرتبط هستند دچار مشکل شده اند از جمله این قسمت‌ها پمپ و شینگ تخلیه می‌باشد.در برخی موارد که آب تخلیه نمی‌شود دیگ ماشین لباسشویی هم تکان نمی‌خورد و همین امر می‌تواند علت نچرخیدن ماشین لباسشویی شود.یکی از قسمت‌های ماشین لباسشویی که پمپ می‌باشد زمانی که مشکلی داشته باشد نمی‌تواند آب را از درون دیگ جمع کرده و به بیرون انتقال دهد، راه حل رفع این مشکل تعویض پمپ می‌باشد.از دیگر مشکلاتی که در زمان عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در این حالت باید آن را برطرف کنید مسدود بودن شیلنگ خروجی ماشین لباسشویی می‌باشد در این حالت باید شیلنگ را تعویض کنید و در صورتی که با شئ یا آشغالی مسدود شده است آن را تمیز کنید.تعمیر لباسشویی در کرج را به مابسپارید.
تعمیر لباسشویی در مهرشهر

لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی

برای عیب یابی ماشین لباسشویی در این حالت باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید که در ادامه برای شما توضیح داده خواهد شد.یکی از مشکلاتی که باعث بروز این مشکل می‌شود این است که جسم سنگین روی ماشین لباسشویی قرار می‌دهید در این حالت باعث آسیب رسیدن به فنر، کمک فنر و بدنه ماشین لباسشویی می‌شود و باعث بروز لرزش و حرکت ماشین لباسشویی می‌شود.از دیگر مواردی که باعث بروز این مشکل می‌شود تراز نبودن ماشین لباسشویی است که برای رفع این مشکل می‌توانید با استفاده از یک دستگاه تراز آن را تنظیم کنید.

نشت آب از ماشین لباسشویی

برای عیب یابی ماشین لباسشویی باید ابتدا این را تشخیص دهید که آب از کدام قسمت آن نشت می‌کند و سپس به دنبال راه حل رفع آن باشید.زمانی که آب از درب ماشین لباسشویی نشتی داشته باشد باید بدانید که واشر درب ماشین لباسشویی خراب است و باید تعویض شود.زمانی که آب از پشت ماشین لباسشویی نشتی دارد باید شیلنگ‌ها و شیر ورودی را بررسی کنید و اگر شیر‌ها شل باشند آن‌ها را محکم کنید و اگر پاره شده اند آن‌ها را تعویض کنید.
در صورتی که نمی‌دانید نشتی آب از کدام قسمت است باید بدنه آن را باز کنید و سپس آن را پیدا کرده و هر قسمت از ماشین لباسشویی بود آن را تعویض کنید.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

در ابتدا برای عیب یابی ماشین لباسشویی می‌توانید شیر ورودی را بررسی کنید و مطمئن شوید که شیر آب باز است و ایراد از این قسمت نیست.
در مرحله بعدی از عیب یابی ماشین لباسشویی توجه کنید که فیلتر ماشین لباسشویی کثیف نباشد و از ورود آب جلوگیری نکند، در صورتیکه فیلتر ماشین لباسشویی کثیف بود می‌توانید آن را تمیز کرده و یا آن را تعویض کنید. در برخی موارد مشکل اصلی از قطعات دیگر ماشین لباسشویی است که در این حالت برای عیب یابی ماشین لباسشویی باید از متخصصین کاردان ویرا تکنو کمک بگیرید.

علت سر و صدای ماشین لباسشویی

یکی از علت‌هایی که باید عیب یابی ماشین لباسشویی برای آن انجام شود تولید سر و صدای ماشین لباسشویی می‌باشد.از علت‌هایی که بدون عیب یابی ماشین لباسشویی می‌توان آن را برطرف کرد این است که لباس‌های زیادی درون ماشین لباسشویی نریزید چرا که باعث تولید سر و صدا در محیط می‌شود. از دیگر علت‌های که باعث بروز سر و صدا درون ماشین لباسشویی می‌شوند که باید عیب یابی ماشین لباسشویی برای آن‌ها انجام شود خرابی یاتاقان‌ها، خرابی دیگ، شلی پولی‌ها، خراب شدن آبکش، خراب شدن بلبرینگ‌ها موتور و … که در این حالت باید تعمیر یا تعویض این قطعات انجام شود.

تعمیر لباسشویی در کرج

هزینه تعمیر لباسشویی

بهترین سرویسکار لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در مهرشهر