کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر بدنه، دیگ، شفت و آبکش لباسشویی

دیگ لباسشویی یا درام همان محفظه آلومینیومی است که پس از باز کردن درب قابل مشاهده است دیگه مستقیما به موتور متصل شده است جنس مخزن اصلی همواره از استیل انتخاب می شود تا علاوه بر استحکام زیاد در برابر عوامل جوی مقاوم بوده و آسیب نبیند. بدنه درام و یا همان دیگ دارای منافذ بسیار متعددی است در واقع به منظور راهیابی آب درون مخزن فرعی به این قسمت تعبیه شده اند. در بدنه دیگ معمولاً چند قسمت برآمده وجود دارد که جهت ثابت ماندن لباسها به هنگام چرخش دیگ به چپ و راست طراحی و در نظر گرفته شده اند. لباسها پس از خیس شدن سنگین خواهند شد و اگر برآمدگی های مذکور در بدنه دیگ وجود نداشت ، بدون هیچ حرکتی در قسمت تحتانی آن باقی می ماندند و در این حالت ، هر گونه تلاش جهت شستشوی بهتر لباسها بی اثر می ماند. اما در شرایط فعلی به هنگام چرخش دیگ به سمت چپ و راست لباسها تا سقف دیگ حرکت کرده و پس از آن به قسمت تحتانی دیگ خواهند افتاد و این مسئله موجب جابجایی و غلطیدن لباسها درون آب گرم محتوی پودر شوینده و در نتیجه پاکیزگی آنها خواهد شد.
شماره تماس های گروه ویرا تکنو :

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119
 
تعمیر دیگ ماشین لباسشویی
 نمای کلی دیگ(درام)

  
تعمیر دیگ ماشین لباسشویی در کرج
داخل درام دارای منافذ بسیار متعدد و ریزی است.
 

تعمیر بدنه دیگ (درام)

عملکرد نادرست دیگ لباسشویی می تواند به دلیل حجم بالای لباس باشد در این صورت ماشین لباسشویی به خوبی لباس ها را نمی شورد و ضربات بیشتری برای شست و شو ایجاد می کند و گاهی ممکن است از جای خود تکان بخورد در این مواقع حجم لباس را کم کرده و پس از مدتی دوباره از ماشین لباسشویی استفاده می کنیم به خاطر داشته باشید که حجم بالای لباس حتی برای یکبار می تواند موجب صدمات جدی به دیگ ماشین لباسشویی شود.
وجود اشیای نوک تیز در لباس ها می تواند موجب سوراخ شدن دیگ شود چون دیگ دارای ضربات شدیدی می باشد و این ضربات باعث خوردن جسم نوک تیز به درام و در نتیجه سوراخ شدن درام شود و از زیر ماشین لباسشویی آب نشت کند در این صورت باید با تعمیرکار تماس گرفته و مشکل را اعلام کنید برای حل این مشکل اگر سوراخ کم باشد می توان با جوش های مخصوص سوراخ را پر کرد در غیر اینصورت دیگ لباسشویی باید تعویض شود که هزینه بالایی را به همراه دارد.
سرویسکار ماشین لباسشویی در کرج
 

تعمیر شفت آبکش ماشین لباسشویی

شفت آبکش یا سه نظام از فولاد ضدزنگ تولید شده است.سه نظام قطعه ای از ماشین لباسشویی است که شفت در مرکز آن پرس شده است و محل قرارگیری کاسه نمد ، بلبرینگ و فولی بزرگ روی شفت است. شفت آبکش از آلومینیوم تقویت شده ساخته شده است.
فروش قطعات لباسشویی در کرج
 
شکستگی و ترک در شفت آبکش موجب ایجاد سرو صدا در حین کار لباس شستن و در دراز مدت به بلبرینگ فشار آورده و موجب خرابی بلبرینگ نیز می شود. پس از شنیدن سر و صدا در حین کار حتما با تکنسین تماس بگیرید چون سرو صدا ممکن است ناشی از خرابی قسمت های دیگر هم باشد.
در صورت تشخیص شکستگی و ترک در شفت آبکش و سه نظام حتما این قطعات باید تعویض شوند تا به بلبرینگ و موتور فشار بیشتر نیاید.
تعمیر شفت ماشین لباسشویی