کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

خدمات صفر تا صد انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی

با یک تماس عضو خانواده بزرگ ویرا تکنو شوید دستگاه شما پس از تعمیر جرمگیری و گندزدایی خواهد شد تمامی قطعات کمیاب را از مشاوران ویرا تکنو بخواهید در صورت مشاهده انواع ارور و اشکال فنی با کادر متخصص و مجرب ویرا تکنو تا مرحله رفع مشکل همراه شوید.

نصب ظرفشویی و لباسشویی
 • تعمیر ظرفشویی در کرج

  تعمیر ظرفشویی در کرج

  تعمیر انواع ظرفشویی با مدارک فنی و حرفه ای با پرسنلی کارآمد و مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی میباشد.
 • نصب ظرفشویی در کرج

  نصب ظرفشویی در کرج

  ارائه کلیه خدمات ظرفشویی از جمله نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان توسط تکنسین های متخصص و با تجربه در مناطق گوهردشت، گلشهر، محمد شهر، جهانشهر، مهرشهر، فردیس، عظیمیه، شاهین ویلا و ...
 • تعمیر لباسشویی در کرج

  تعمیر لباسشویی در کرج

  نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی در کرج توسط تعمیرکار حرفه ای نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در کوتاه ترین زمان در مناطق جهانشهر، مهرشهر، فردیس، گوهردشت، محمدشهر، عظیمیه، حصارک، باغستان و ...

تعمیرگاه تخصصی ظرفشویی و لباسشویی

با افتخار به استحضار می رسانیم این مجموعه با بیش از 35 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارای پروانه کسب معتبر از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت اتاق اصناف و اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و مدارک فنی و حرفه ای با پرسنلی کارآمد و مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی میباشد.


ادامه مطلب

سوالات متداول

دستگاه هنگام خشک کردن صدای ناهنجار دارد

: در مرحلهSPIN دور نهایی دستگاه بین 800 تا 1400 دور تعریف شده ایجاد سر و صدا مربوط به بلبرنگهای دیگ و یا موتور می باشد.

دستگاه قبل از خشکن آخر مرحله تند کف گیری انجام می دهد اما دور تندی اصلی فعال نمی شود

عمر پمپ تخلیه 4 سال طبق نگاه فنی تعریف شده است و چون آب به قسمت موتور پمپ می رسد در مرحله آخر حالت گیر پاچ می باشد و چون آب مخزن کامل تخلیه نمی شود و خشک کن نیز غیر فعال می شود با تعویض پمپ مشکل حل می شود

ماشین ظرفشویی و لباسشویی ال جی روشن نمی شود و مانیتور دستگاه کد ارور CL را نشان می دهد

دستگاه شما به مرحله قفل کودک رفته که میتوانید با فشار دادن همزمان دو انگشت بر روی شاسی های قفل کودک پس از چند ثانیه دستگاه را فعال نمایید.

ماشین لباسشویی من آب می دهد ، چطور بفهمم از کجا نشتی دارد؟

اول چیزهای ساده را کنترل نمایید ، ببینید شیر تامین آب محکم بسته شده – شیر تخلیه پاره نشده . اگر هیچ کدام از اینها نبود یک تکه مقوا کوچکتر از سایزلباسشوییتان ببرید و لباسشویی راروی کوتاه ترین برنامه شست و شو قرار بدهید این مقوا را زیر ماشین بچرخانید تا متوجه بشوید دقیقا کدام قسمت نشتی دارد.

آب هنگامی که شست و شو با دمای گرم انتخاب شده خیلی گرم نمی شود. چرا؟

آب گرمی که در لباسشویی شما هست ترکیب آب سرد و گرم خانه یتان است. ماشین لباسشویی های جدید سنسور دما دارند که دمای آب ورودی را کنترل می کند . می تواند مشکل از شیر تغذیه آب ورودی باشد ، که انسدادی در مسیر ورودی آب گرم رخ داده باشد

چه کار کنیم که کف صابون در انتهای برنامه شستشو باقی نماند؟

این مشکل اغلب زمانی رخ می دهد که مواد شوینده برای حجم لباسی که دارید می شویید بیش از اندازه باشد.سعی کنید شوینده را نصف بریزید.

لباس شویی روشن است اما آب نمی‌گیرد.

الف) شیر تغذیه آب ندارد : از جاری بودن آب شهر اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود آب در لوله کشی منزل اشکال وجود دارد. نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.
ب) فیلتر ورودی شیر الکتریکی کثیف شده است : شیر آب تغذیه را ببندید و شیلنگ ورودی از شیر الکتریکی باز کنید و اگر توری شیر الکتریکی کثیف شده است آن را تمیز کنید.
ج) هیدرواستات خراب است : پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدرواستات، با دمیدن در لوله ورودی آن، مورد بررسی قرار دهید در صورت عدم رفع عیب هیدرواستات را تعویض کنید.
د) تایمر خراب است : اتصال شیر به تایمر را بررسی کنید اگر معیوب است، عیب آن را رفع کنید.