کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر ظرفشویی رومیزی در کرج

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه هایی است که به موجب تسهیل کار افراد و صرفه جویی در زمان طراحی و تولید شده است، شستن ظرف و ظروف های کثیف کار بسیار وقتگیر و خسته کننده ای است که بیشتر افراد در خانواده از انجام این کار بیزار هستند و ترجیح می دهند شستن ظرف ها را به شخص دیگری واگذار کنند با تولید ماشین ظرفشویی این مشکل حل شده است و هر فردی می تواند با این دستگاه کار کند و ظرف ها را به راحتی بشورد. ماشین های ظرفشویی در ابعاد و مدل های متنوعی برای پاسخ به نیاز همه تولید شده است که دارای دو مدل رومیزی و ایستاده می باشد.
مطالب مرتبط:  تعمیر ظرفشویی در کرج
 
نصب و تعمیر ظرفشویی رومیزی

ماشین ظرفشویی رومیزی

ماشین های ظرفشویی رومیزی دارای ظرفیت 6 نفره می باشند و برای استفاده خانواده هایی که دارای جمعیت کم هستند طراحی و روانه بازار شده است. برند های مختلفی دست به تولید ماشین های ظرفشویی رومیزی با قابلیت های مختص خودشان زده اند که پس از بررسی و خرید هر کدام از این برند ها نوبت به نصب ماشین ظرفشویی رومیزی می رسد که امری پر اهمیت می باشد و باید حتما به آن توجه کرد. همچنین باید اضافه کرد که ماشین های رومیزی نیز می توانند دچار مشکلاتی شوند و برای رفع این مشکلات و خرابی ها باید با یک تعمیر کار حرفه ای مطابق با برند ماشین ظرفشویی تماس حاصل شود. مجموعه ویرا تکنو تمامی خدمات مرتبط با ماشین ظرفشویی مانند نصب، تعمیر و یا سرویس ماشین ظرفشویی را با قیمتی مناسب انجام می دهد و تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت به شما ارائه می دهد. زیرا در این مجموعه، تعمیر کارانی آموزش دیده مطابق با برند ماشین ظرفشویی شما، به محل اعزام می شوند و با آن برند و نحوه تعمیر آن، آشنایی کامل دارند.

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی

برای نصب ماشین های ظرفشویی رومیزی باید نکاتی را رعایت کنید که موجب طول عمر بیشتر دستگاه می شود. در ابتدا، دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را حتما مطالعه کنید.. همچنین توصه می شود تا برای نصب اولیه از مشاوران و تکنسین های خدمات پس از فروش دستگاه خود کمک بگیرید تا هم ماشین ظرفشویی دارای گارانتی شود و هم کارایی و عملکرد هر کدام از برنامه ها را برای شما توضیح دهند تا با آشنایی کامل بتوانید از ماشین ظرفشویی رومیزی خود استفاده کنید.
  • در قدم اول باید توجه داشته باشید که محل جایگذاری ماشین ظرفشویی رومیزی باید جایی بر روی کابینت و نزدیک سینک باشد تا به راحتی ظرف ها را در آن قرار دهید به این نکته توجه کنید که حداقل 5 سانتی متر با سینک فاصله داشته باشد.
  • قدم دوم برای نصب، آماده کردن لوله کشی برای ورود آب به ماشین ظرفشویی ضروری است و باید در انتخاب محل و نوع لوله کشی توجه فرمایید . تخلیه آب ماشین ظرفشویی رومیزی از طریق سینک آشپزخانه بوده و نیازی به نصب آن به لوله سینک نیست. ورود آب به آن نیز توسط لوله ای مشابه به لوله ماشین لباسشویی صورت می گیرد.
  • پس از اینکه تکنسین ماشین ظرفشویی را نصب کرد از او بخواهید برنامه ها و مقدار مواد شوینده را برای شما توضیح دهد تا در زمان استفاده دچار مشکل نشوید.
  • در خرید نوع قرص های ماشین ظرفشویی و نمک ماشین و ماده ی جلا دهنده از تکنسین کمک بخواهید تا مواد شوینده متناسب با ماشین ظرفشویی خود تهیه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی

برخی اوقات ممکن است ماشین ظرفشویی ها دچار مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی و سرویس داشته باشند در این صورت با تکنسین ها و خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما را انجام دهند. برخی از مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی رومیزی در قسمت زیر نام برده شده است.در زمان بروز این مشکلات حتما باید با خدمات پس از فروش مجموعه تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار برای تعمیر مشکل دستگاه اعزام شود.
•    ظرفشویی رومیزی ظرف ها را خوب نمی شوید
•    ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند
•    ظرفشویی روشن نمی شود
•    لکه روی ظرف ها باقی مانده
•    ظرفشویی ظرف ها را خشک نمی کند

برخی از متداول ترین ارور های ماشین ظرفشویی رومیزی

F5    کافی نبودن آب دستگاه 
FE    آبگیری بیش از حد
F3     خطا در تخلیه آب
F2  آب وارد ظرفشویی نمی شود
D07    نشتی آب
E2     مشکل در متبع تغذیه و یا عدم تخلیه ی آب
H4     خطا در سنسور دما
I40     خطا در هیدروستات

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم، مجموعه ویرا تکنو یکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی در شهر کرج به شمار می رود. در این مجموعه، هزینه ی تعمیرات طبق نرخ اتحادیه ماشین ظرفشویی تعیین می گردد. همچنین تمامی تعمیرات در مجموعه ویرا تکنو شامل ضمانت و گارانتی می شوند. لازم به ذکر است که نوع و شدت خرابی می تواند بر روی هزینه ی تعمیرات تاثیر گذار باشد و برای هر مشکلی، هزینه ای متفاوت تعیین شده است. همچنین اگر ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیراکاران ما می توانند قطعه ی خراب شده را با قطعه ای فابریک و اورجینال تعویض نمایند و هزینه ی قطعه ی جدید از شما دریافت می گردد. قطعات مجموعه ویرا تکنو نیز شامل گارانتی و ضمانت نامه اصالت کالا می باشند تا تمامی مشتریان با اطمینان خاطر، تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به دستان تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی ما بسپارید.
برای استعلام قیمت، می توانید از طریق شماره های درج شده بر روی سایت، با ما تماس حاصل فرمایید و مشکل خود را شرح دهید. پس از این مرحله، قیمت حدودی تعمیرات به شما اعلام گشته و پس از انجام هماهنگی های لازم (مانند گرفتن آدرس و تعیین نوع ماشین ظرفشویی) تکنسین مورد نظر به محل شما اعزام می گردد. سپس عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی صورت گرفته و قیمت دقیق تعمیر آن به شما اعلام می گردد و در صورت موافقت، تعمیر این ماشین آغاز می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی شما در محلتان صورت می گیرد.

تعمیر ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج در مدل های گوناگون توسط مجموعه ویراتکنو انجام می شود. پیشرفت روز افزون تکنولوژی و جدید بودن ماشین ظرفشویی نسبت به سایر لوازم های خانگی باعث شده است که تعمیرات این دستگاه ها تنها توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای انجام شود. 
با این وجود مجموعه ویرا تکنو با برخورداری از تکنسین های متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه تمام سعی و توان خود را به کار گرفته است تا با استخدام تکنسین های کاربلد و آموزش دیده بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات را ارائه دهد. همین امر منجر شده است که تمام کسانی که با آن ها کار کرده ایم ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. هنگامی که با مشکلاتی مانند درست نچرخیدن بازوهای آب پاش دستگاه، رسوب کردن دستگاه بعد از شستن ظروف، کار نکردن خشک کن ماشین ظرفشویی، نمایش کد های ارور بر روی صفحه LCD، خراب شدن پمپ تخلیه دستگاه، روشن نشدن دستگاه، لرزش و تکان دستگاه در حین کار رو به رو شدید حتما برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید ما با اعزام تکنسین های خود در 24 ساعت شبانه روزی در خدمت شما می باشیم. 
تعمیر ظرفشویی رومیزی در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در کرج

مجموعه ویرا تکنو نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش و انواع ظرفشویی با برند های مطرح در کرج با سابقه بالا و درخشان به خوبی قادر است تعمیرات ماشین ظرفشویی را ارائه دهد. این مجموعه با استفاده از قطعات اصل و اورجینال بهترین خدمات را انجام می دهد و قادر است کلیه مشکلاتی که در دستگاه ایجاد می شود را در مدت زمان کوتاهی با بهترین کیفیت ارائه دهد. این مجموعه نه تنها تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش بلکه با در اختیار داشتن قطعات جامع ماشین ظرفشویی تعمیر همه برند های معتبر ظرفشویی را انجام می دهد. تعمیر ماشین ظرفشویی با اعزام تکنسین به محل مورد نظر شما صورت می گیرد. 

عوامل تاثیر گذار در هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی 

  • مدت زمان گارانتی ماشین ظرفشویی 
  • میزان و شدت خرابی و مشکل ایجاد شده در دستگاه
  • نیاز به تعمیرات و یا تعویض قطعات دچار مشکل ماشین ظرفشویی
  • نوع خدمات ارائه شده
  • مدل و نوع تکنولوژی مورد استفاده در تولید دستگاه
هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی برای بسیاری از افراد دغدغه شده است زمانی که تعمیرکار در محل مورد نظر حضور پیدا می کند و تعرفه ای برای ارائه هزینه تعمیرات دستگاه در اختیار نداشته باشد این امر منجر به سوء تفاهم خواهد شد. از این رو مجموعه ویرا تکنو تعرفه های مشخصی را برای تعمیرات دستگاه ظرفشویی در نظر گرفته است و از همان ابتدا کار، هزینه تعمیر دستگاه را بر اساس خدماتی که ارائه می دهند خدمت مشتریان عزیز اعلام می کنند. شما با سپردن تعمیرات ماشین ظرفشویی به مجموعه ویرا تکنو نباید نگران هزینه آن باشید.