کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر برد الکترونیک لباسشویی و ظرفشویی

هر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دارای یک برد الکترونیکی است که مغز متفکر این دستگاه ها محسوب می شود که وظیفه ی هدایت و برنامه ریزی این دستگاه ها را بر عهده دارد. بردهای الکترونیکی،با ارسال فرمان های ویژه به سایر قسمت ها موجب روشن شدن دستگاه می شود اما هر زمانی که برد الکترونیکی دچار مشکل شود اختلالات زیادی دی دستگاه ایجاد می شود.  

علل خرابی برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی و لباسشویی

برد الکترونیکی به دلیل داشتن انواع خازن و فیوزها به نوسانات برقی بسیار حساس بوده و در صورتی که برق ورودی دچار نوسان شدید شود باعث سوختگی این قطعات و از کار افتادن برد الکترونیکی در نتیجه عدم فعالیت ماشین ظرفشویی و لباسشویی می شود. دلیل دیگر ایجاد مشکل و خرابی در برد الکترونیکی نفوذ آب به داخل سیم پیچی های برد دستگاه می باشد که باعث سوختگی بر می شود همچنین در مواردی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد این یکی از خطرات جانی می باشد که متوجه مصرف کننده دستگاه است.
تعمیر برد الکترونیک ظرفشویی  علت سوختن برد لباسشویی

مشکلات ماشین لباسشویی و ظرفشویی که به برد الکترونیکی مرتبط است

از کار افتادن پنل جلویی ماشین ظرفشویی و لباسشویی یا ایست پنل بر روی یک برنامه و عدم تغییر برنامه نشان دهنده ی مشکل در برد دستگاه است همین طور خاموش شدن و از کار افتادن دستگاه در حین کار و یا عدم شست و شو طبق برنامه ی انتخابی نیز نشان دهنده ی مشکل در برد الکترونیکی می باشد.

چگونگی تعمیر برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی و ظرفشویی

به دلیل اینکه برد های الکترونیکی دارای قطعات ظریف و حساسی هستند در صورت بروز خرابی و یا سوختگی این قطعات پیشنهاد می شود کل برد تعویض شود زیرا تعمیر برد،تعمیری موقتی است و در مدت زمانی کوتاه موجب سوختگی مجدد برد می شود و از نظر قیمت نیز باعث ضرر بیشتر است به همین دلیل تعویض برد کاری منطقی تر محسوب می شود.برای تعویض برد باید ابتدا برد جایگزین را از طریق نمایندگی های مجاز  و خدمات پس از فروش دستگاه مورد استفاده تهیه کنید و سپس اقدام به تعویض برد کنید.
 
،قیمت برد ماشین لباسشویی
برای تعویض برد حتما توجه داشته باشید که برق دستگاه را قطع کنید زیرا جریان برق ممکن است باعث برق گرفتگی فرد شود پس حتما دو شاخه را از پریز در آورید سپس صفحه نمایشگر  و یا همان پنل کنترل دستگاه را باز کنید توجه داشته باشید که به آرامی این کار را انجام دهید تا خار های پنل آسیب نبینند ،بعد از اینکه پنل را باز کردید توجه داشته باشید که برد دقیقا پشت صفحه نمایشگر است. سپس از طریق پیچ گوشتی پیچ های متصل به برد را باز کنید و برد جدید را جایگزین کرده و پیچ ها را به همان ترتیب ببندید سپس نوبت به صفحه نمایشگر است بعد از بستن پنل کنترل می توانید از ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی خود استفاده کنید.
 

تعمیرکار برد الکترونیک لباسشویی و ظرفشویی

 مجموعه ی ویراتکنو دارای نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش انواع ماشین های ظرفشویی و لباسشویی در کرج و تهران می باشد و دارای کادری مجرب و فعال است که در کوتاهترین زمان ممکن به تعمیر دستگاه مورد نظر شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می پردازد.
شماره تماس های گروه ویرا تکنو :

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119