کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در گلشهر کرج

مجموعه ویرا تکنو تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی در هر اندازه و با هر برندی را توسط متخصص ترین و مجرب ترین تعمیرکاران در گلشهر کرج با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت انجام می دهد. تعمیر لباسشویی در کرج را از طریق تماس با شماره تلفن های مندرج در سایت به یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی در گلشهر کرج مجموعه ویرا تکنو بسپارید. 

تعمیر لباسشویی در گلشهر

به مرور زمان و استفاده مکرر از ماشین های لباسشویی باعث ایجاد اختلال در ماشین های لباسشویی می شود و دستگاه نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کند. از متداول ترین اشکلاتی که ممکن است در عملکرد لباسشویی ایجاد شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ماشین لباسشویی شروع به کار نمی کند.
محفظه ماشین لباسشویی نمی چرخد.
علت بوی سوختگی در ماشین لباسشویی
سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی
لرزش بیش از حد لباسشویی
نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی
سوراخ شدن لاستیک دور در لباسشویی
 
تعمیر لباسشویی در گلشهر کرج


تمامی این موارد را با تکنسین های ما در ویرا تکنو در میان بگذارید تا در اسرع وقت به تعمیر لباسشویی شما بپردازند.

روش نگهداری از ماشین لباسشویی

درب ماشین را آرام باز و بسته کنید.

چراکه اکثر ماشین لباسشویی‌ها درب آنها خیلی حساس است و با کمی بی‌دقتی خراب می‌شود.

فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید.

مخصوصاً فیلتر تخلیه؛ چراکه بعد از یک مدت مو و پارچه‌های ریز ممکن هست در آن گیر کرده باشد.

دقت کنید که ماشین لباسشویی شما تراز باشد.

اگر ماشین شما ایجاد صدا و لرزش زیادی می‌کند؛ دلیل آن این هست که ماشین لباسشویی شما تراز نیست.

چرخاندن سلکتور

از چرخاندن سلکتور ماشین خود در خلاف جهت خودداری کنید. چرخ‌دنده‌های آن آسیب می‌بیند و بعد از یک مدت خراب می‌شود.

جاپودری را تمیز نمایید

جا پودری لباسشویی را هر چند وقت یکبار با یک مسواک نرم تمیز کنید تا پودر ها بر روی محفظه رسوب نکنند

جلوگیری از رشد میکروب در لباسشویی

حداقل سالی دو سه بار برای جلوگیری از جرم‌گیری و شکل‌گیری قارچهای انگلی در ماشین لباسشویی خود، ماشین را روی داغترین درجه آن با یک دور آبکشی اضافی تنظیم کنید. در جای پودری آن مقداری سرکه بریزید و ماشین را وقتی‌که خالی است روشن کنید. البته بعضی از ماشین‌ها دارای گزینه تمیز کردن خودکار می‌باشند

جلوگیری از صدمه به بدنه لباسشویی

قبل از انداختن لباس ها در ماشین لباسشویی حتما جیب های لباس ها را چک کنید که سکه و اجسام نوک تیز داخل آن ها نباشد که منجر به پارگی لاستیک دور لباسشویی شود.
 

نمایندگی نصب و تعمیر لباسشویی در گلشهر

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ - تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما - سرویس ماشین لباسشویی ال جی  LG  ، تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش کرج، تعمیرکار لباسشویی دوو ، سرویسکار لباسشویی اسنوا در حصارک - خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایرانی - تعمیرات تخصصی و حرفه ای لباسشویی لباسشویی دوقلو در کرج - تعمیرات ماشین لباسشویی سطلی با قطعات اصلی با ضمانت
در تعمیرات لباسشویی شما از قطعات فابریک و اورجینال برند خود دستگاه شما استفاده می شود.
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ،تعمیر لباسشویی دوو، تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا،سرویس لباسشویی ایرانی،تعمیر لباسشویی خارجی،تعمیرکار لباسشویی خارجی
 
تعمیر لباسشویی در گلشهر کرج

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در گلشهر کرج

ماشین لباسشویی ال جی یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های ماشین لباسشویی می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این دستگاه با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارد ممکن است دچار مشکلات و اختلالاتی شود که در این صورت باید از افراد متخصص و خبره کمک بگیرید این دستگاه دارای قطعات خاص و پیچیده ای می باشد که اگر این کار را به افراد نابلد بسپارید ممکن است دستگاه دچار مشکلات جدی تر و جدید تری شود.  بنابراین ما به عنوان کارشناس تعمیرات ماشین لباسشویی، توصیه می کنیم که تعمیر لباسشویی ال جی خود را به افراد متخصص و باتجربه بسپارید تا دستگاه به درستی عیب یابی شود. 

تعمیر لباسشویی سامسونگ در گلشهر کرج

تعمیرات لباسشویی از جمله خدمات تخصصی می باشد که تکنسین هایی که در این زمینه فعالیت دارند حتما باید دوره های آموزشی لازم را گذرانده باشند و با کلیه قطعات ماشین لباسشویی و نحوه عملکرد آن ها آشنا باشند تا بتوانند به خوبی مشکل ایجاد شده در دستگاه را عیب یابی و رفع نمایند. ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از انواع ماشین لباسشویی می باشد که از قطعات با کیفیت تشکیل شده است اما با این وجود این دستگاه نیز ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل و ایراد شود که باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر ان اقدام کنید تا از ایجاد مشکلات جدی در دستگاه پیشگیری نمایید. 
در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شود و شما تعمیر مشکل ایجاد شده در دستگاه را به تعویق بیندازید ممکن است دستگاه با مشکلات بد تری مواجه شود که در این صورت برای رفع مشکل ایجاد شده باید هزینه بسیار بالایی را متحمل شوید. 

تعمیرات ماشین لباسشویی در محل

کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی با هر برندی توسط مجموعه ویرا تکنو در محل مورد نظر شما انجام می شود. دستگاه ماشین لباسشویی شما با هر مشکلی که مواجه شده باشد تکنسین های مجموعه ویرا تکنو به راحتی می توانند مشکل ایجاد شده در دستگاه را شناسایی و برطرف نمایند.  برخی از مشکلات ماشین لباسشویی که ممکن است با آن مواجه شوید شامل موارد زیر می شود.
  • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
زمانی که بدنه ماشین لباسشویی برق داشت آن را خاموش نمایید و بعد از قطع برق قطعاتی مانند خازن، موتور، پمپ، هیدروستات و ترموستات را مورد بررسی قرار دهید. در صورت چنین مشکلی بهتر است از تکنسین های مجرب کمک بگیرید تا مشکل ایجاد شده شناسایی و برطرف گردد.
  • حرکت کردن ماشین لباسشویی در زمان کار
اگر ماشین لباسشویی شما در زمان کار کردن حرکت کرد به احتمال خیلی زیاد نصب ماشین لباسشویی درست انجام نشده است. اگر نصب ماشین لباسشویی به درستی انجام شده باشد شاید بست های نگهدارنده از چلیک جدا نشده باشد. در این صورت باید با توجه به دفترچه راهنما بست ها را باز کنید تا مشکل حل شود. 
  • عدم چرخش دیگ لباسشویی
ممکن است حالیت پیش آید که ماشین لباسشویی روشن شود و تایمر و تنظیمات دستگاه کار کند اما به محض روشن شدن دستگاه و شستن لباس ها دیگ لباسشویی نچرخد. دیگ به وسیله یک تسمه به موتور لباسشویی متصل شده است و خروجی دیگ نیز با کمک پمپ تخلیه به شیر خروجی وصل شده است. از این رو باید از سالم یودن تسمه و عملکرد درست موتور اطمینان حاصل کنید. 
  • نشتی آب دستگاه
در صورت نشتی آب از دستگاه ممکن است مشکل از شلنگ تخلیه و یا نقص در عملکرد پمپ تخلیه باشد که برای بررسی باید از تکنسین های حرفه یا کمک بگیرید. 

سرویس لباسشویی در گلشهر کرج

 
شماره تماس های گروه ویرا تکنو :

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119