کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در جهانشهر کرج

ویرا تکنو گروهی از متخصصان و تکنسین های حرفه ای و مجرب گرد هم جمع شده اند و یک مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع ماشین های لباسشویی را در جهانشهر کرج ایجاد کرده اند.با در نظر گرفتن نیاز مشتری و سرعت بالا در ارسال تکنسین جهت تعمیرات و سرویس های دوره ای ماشین های لباسشویی در نقاط مختلف کرج مانند جهانشهر مستقر می باشند و با یک تماس در اسرع وقت برای تعمیرات در منزل شما حاضر می شوند و با بالاترین کیفیت تعمیر لباسشویی شما را انجام می دهند. تعمیر لباسشویی در کرج را می توانید به یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی مجموعه ویرا تکنو بسپارید این مجموعه علاوه بر تعمیر ماشین لباسشویی در زمینه فروش قطعات استوک و نو لباسشویی نیز فعایلت دارد.
 
تعمیر لباسشویی در جهانشهر کرج

 تعمیر ماشین لباسشویی

در سال های اخیر ماشین های لباسشویی جایگاه ویژه ای را در منازل مردم پیدا کرده اند به دلیل وجود مشغله ی فراوان افراد امروزه دیگر کسی لباس های کثیف خود را با دست نمی شورد و به کمک ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن این کار را انجام می دهند که جوابگوی نیاز اساسی افراد یعنی صرفه جویی در زمان و انرژی می باشد،به مرور زمان و استفاده مکرر از ماشین های لباسشویی نیاز به سرویس دوره ای بسیار احساس می شود زیرا پس از مدتی ممکن است ماشین لباسشویی و یا لوله های آن دچار رسوب و فرسودگی شوند و با سرویس دوره ای از خرابی ماشین های لباسشویی جلوگیری کنید.

تعمیر لباسشویی در محل در جهانشهر

اگر نیاز به تعمیر لباسشویی خود در منزل و مکانی که ماشین لباسشویی شما در آن قرار دارد دارید می توانید در 24 ساعت شبانه روز با متخصصین مجرب مجموعه ویرا تکنو از طریق شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید.
تعمیر لباسشویی های قدیم و جدید در مجموعه ویرا تکنو صورت می پذیرد.
این مجموعه از تعمیر کاران و پرسنل مجرب برخوردار بوده و آماده اعزام تکنسین های مجرب خود به صورت شبانه روزی در کرج و پرند و پردیس جهت تعمیر لباسشویی شمادر محل می باشد و اگر لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی داشته باشید شما تامین قطعات لباسشویی های قدیمی و جدید خود را می توانید به مجموعه ویرا تکنو بسپارید.
قطعات فابریک و استوک( دسته دوم ) لباسشویی که در حد نو می باشند در مجموعه ویرا تکنو به فروش می رسند.
با تعمیر لباسشویی در محل شما می توانید در وقت و زمان و هزینه خد صرفه جویی نمایید و بر روند کار از سوی تعمیرکاران نظارت داشته باشید.
مجموعه ویرا تکنو خدمات خود را با پشتیبانی و ضمانت شش ماهه ارائه می نماید.

مشکلات ماشین لباسشویی

برخی مشکلات ماشین لباسشویی که نیاز به تعمیرکار دارد:
•    سر و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی
•    نشتی آب از زیر و یا تانک لباسشویی
•    عدم کارکرد درست خشک کن ماشین ظرفشویی
•    ماشین لباسشویی روشن نمی شود
•    صفحه کنترل پنل کار نمی کند و یا چشمک زن است
•    وجود ارورهایی بر روی صفحه کنترل 
•    درب ماشین لباسشویی باز نمی شود
•    عدم چفت شدن درب ماشین لباسشویی
•    عدم چرخیدن تانک ماشین لباسشویی
•    جمع شدگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

تعمیر کار ماشین لباسشویی در جهانشهر کرج

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی خود ویرا تکنو را انتخاب کنیم؟
  • دانش فنی بالای تعمیرکاران و تکنسین ها
  • دارا بودن تجربه فراوان در امر تعمیر ماشین لباسشویی در جهانشهر کرج
  • رتبه یک در تعمیرات و نگهدارای انواع ماشین های لباسشویی در کرج
  • پوشش سراسری شهر کرج به منظور تعمیر و نگهداری ماشین های لباسشویی
  • دارای نمایندگی مجاز ماشین های لباسشویی برند های معتبری همچون سامسونگ،ال جی،اسنوا،دوو و...
خدمات ویرا تکنو با پشتیبانی و هدیه کارت طلایی، ضمانت شش ماهه تقدیم حضور می گردد

برخی ارور های ماشین های لباسشویی

کد خطا      معنی کد خطا  راه حل 
E1  خطای ورودی آب – ماشین لباسشویی با آب پر نمی‌شود این خطا زمانی اتفاق می افتد که آبگیری بیشتر از 20 دقیقه انجام نشده باشد
E2 خطای سرریز    در این مورد فرکانس در فاز ابتدایی 25.5 کیلوهرتز یا کمتر است
E3 تشخیص خطای موتور فن  سطح غیر عادی آب
Ed خطای باز بودن درب    با بسته شدن درب خطا از بین نمی رود
E4  عدم تعادل   لباس ها دارای عدم تعادل است(حد زیاد و حد خیلی کم لباس)
E5 سنسور فشار   درجه ی پایین و یا خیلی بالای آب
E7  هیتر آب   پمپ تخلیه آب دچار مشکل شده است
E8 دمای غیر عادی آب   دمای پایین آب و عدم آبگیری در شروع کار دستگاه
E9 خطای نشتی آب در زمانی غیر از آبگیری،آب تخلیه می شود .خطای سیستمی دارد
Ea  خطای تاخو   زمانیکه تاخو معیوب باشد این خطا رخ می دهد
Eb خطای ترایاک موتور   برد و یا موتور دچار مشکل شده است
Ec خطای ترمیستور   دمای آب به درستی تشخیص داده نشده 
 
شماره تماس های گروه ویرا تکنو :

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119
 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در جهانشهر کرج

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تحت تاثیر پارامتر های مهمی مانند برند ماشین لباسشویی، شدت و میزان مشکل و خرابی ایجاد شده در دستگاه، تعمیر و یا تعویض قطعه دچار مشکل، نوع خدمات ارائه شده و ... مشخص می شود. 
زمانی که دستگاه ماشین لباسشویی دچار مشکل و خرابی می شود برای تعیین قیمت دقیق تعمیر ماشین لباسشویی باید ابتدا دستگاه توسط تکنسین هایی که در این زمینه دارای تجربه و دانش کافی هستند مورد بررسی قرار گیرند تا مشکل ایجاد شده در دستگاه شناسایی شود. مجموعه ویرا تکنو با داشتن تکنسین های مجرب در خدمت شما کاران عزیز می باشد این مجموعه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را مطلبق با نرخ تعیین شده توسط واحد های نظارتی دریافت می کند. بنابراین با تعمیر ماشین لباسشویی توسط تکنسین های ویرا تکنو دیگر نباید نگران هزینه آن باشید. تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی اسنوا، تعمیر لباسشویی بوش و... توسط این مجموعه انجام می شود. 

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

با تعمیر لباسشویی در محل خیال شما از همه نظر راحت خواهد بود زیرا در این صورت تعمیرات ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن انجام می شود و شما ناظر بر انجام خدمات تعمیر خواهید بود و هزینه های اضافی بابت جابجای دستگاه  کاهش پیدا می کند. تکنسین های مجموعه ویرا تکنو تمامی مشکلات ایجاد شده در دستگاه را در محل مورد نظر شما شناسایی و برطرف می کنند. تعمیرات ماشین لباسشویی یک کار کاملا اصولی و تخصصی می باشد که باید حتما توسط منخصصین کار بلد و ماهر انجام شود.