کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی در کرج

برای تعمیر لباسشویی در کرج ابتدا باید با تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی در کرج آشنا شوید و سپس نسبت به تعمیر لباسشویی در کرج اقدام نمایید. یکی از مهم ترین فاکتورها در یک تعمیرگاه لباسشویی در کرج، داشتن تکنسین و تعمیرکاران مجرب لباسشویی می باشد. ما در مجموعه ویرا تکنو با داشتن کادری مجرب و کارآزموده و آشنا به آخرین متد روز دنیا آماده ی کمک رسانی به شما همشهریان عزیز کرجی در خصوص تعمیر لباسشویی در کرج هستیم. مجموعه ویرا تکنو با چندین سال سابقه ی درخشان در امر نصب و تعمیر ماشین لباسشویی و خدمات پس از فروش لباسشویی در کرج آماده ی هرگونه خدمت رسانی به همشهریان کرجی عزیز می باشد. تکنسین های مجرب ما با استفاده از تجهیزات و دانش روز قادر به تعمیر و نصب انواع ماشین لباسشویی در محل و بدون نیاز به جابجایی می باشند.اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده در کرج و مناطق تحت پوشش سرویس می باشید، پس از اعلام خرابی ماشین لباسشویی از سوی شما در خواست ثبت و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی ساعت مراجعه توسط تکنسین مربوطه تماس حاصل می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

 ماشین لباسشویی به عبارتی وظیفه دریافت آب و مواد شوینده را جهت شستشوی انواع البسه دارد که اگر از نوع اتوماتیک و یا خودکار باشد، کار شستشو را با توجه به برنامه مورد نظر انجام می دهد. ماشین لباسشویی به دلیل پیچیدگی و فناوری به روزی که دارد نیازمند نصاب لباسشویی خوب و متخصص می باشد زیرا نصب درست و اصولی لباسشویی از خرابی های بعدی لباسشویی جلوگیری کرده و طول عمر ماشین لباسشویی را افزایش می دهد. زمانی که ماشین لباسشویی شما نیازمند به تعمیر باشد، می توانید این موضوع را با سرویسکاران ماشین لباسشویی ویرا تکنو در میان بگذارید. ما در این مجموعه با داشتن تعمیرکاران لباسشویی متخصص در هر برندی آماده ی کمک رسانی به شما عزیزان در خصوص تعمیر انواع ماشین لباسشویی می باشیم. تعمیر لباسشویی در کرج تخصص ماست بی شک تعمیرات ارزان و با مهارت تکنسین های ویرا تکنو شما را شگفت زده خواهند نمود. تعمیر لباسشویی در کرج تخصص ماست.

مشکلات رایج تعمیر لباسشویی

 • علت اینکه ماشین لباسشویی آب می‌گیرد اما عملیات بعدی آن متوقف می شود چیست؟
 • علت اینکه ماشین لباسشویی روشن است اما آب نمی گیرد چیست؟
 • علت صدای زیاد و غیرمعمول ماشین لباسشویی حین شستشوی لباس ها چه می باشد؟
 • علت اینکه با چرخاندن دکمه تایمر چراغ روشن نشود و ماشین لباسشویی حرکتی انجام ندهد چیست؟
 • ماشین لباسشویی به برق است و چراغ تایمر آن روشن می شود ولی ماشین لباسشویی هیچ عملی انجام نمی دهد، مشکل از کجا است؟
 • علت وارد شدن آب به ماشین لباسشویی زمانی که دستگاه خاموش است چیست؟
 • علت گرم نشدن آب داخل مخزن ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت لرزش زیاد ماشین لباسشویی حین شستشوی لباس ها چه می باشد؟
 • علت لبریز شدن آب از مخزن زمانی که ماشین لباسشویی روشن است و علت آبگیری دائم و بدون وقفه دستگاه چیست؟
 • علت نشتی آب از ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت از کار افتادن موتور بعد از آبگیری ماشین لباسشویی چیست؟
 • دلیل اینکه ماشین لباسشویی آبگیری را کامل انجام می دهد اما موتور شستشوی لباسشویی شروع به کار نمی کند چیست؟
 • علت عدم تخلیه آب کثیف از ماشین لباسشویی چیست؟
 • علت عدم آب‌کشی لباس ها و نبود دور تند در ماشین لباسشویی جهت آبگیری لباس ها چیست؟
 • علت نچرخیدن مخزن شستشوی ماشین لباسشویی بعد از آب‌گیری چیست؟

تعمیر لباسشویی در کرج

خدمات تعمیر لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی ویژگی های متنوعی داشته که از آن میان می توان انواع برنامه های شستشو، برنامه های ضد عفونی کننده و انواع تکنولوژی های ماشین لباسشویی را نام برد. همانند رنگ و طرح، قابلیت های لباسشویی ها نیز امروزه بسیار متنوع اند. اگرچه برند ها و مدل های متفاوت هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را نیز دارند، اما شما می توانید تعمیر لباسشویی خود با هر برندی را به مجموعه ویرا تکنو بسپارید.

بهترین تعمیرگاه لباسشویی در کرج

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ویرا تکنو ارزان ترین و قابل اعتماد ترین پیشنهاد را برای تعمیر لباسشویی در کرج را در نظر دارد، گروه ویرا تکنو  با در اختیار داشتن تکنسین های با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیرات لباسشویی دربلوار ماهان بهترین خدمات را همراه با گارانتی شش ماهه تعمیرات ارائه می دهد. تیم ما بهترین گزینه انتخابی شما برای تعمیر لباسشویی در کرج خواهد بود. مهم نیست شما ماشین لباسشویی خود را از کجا و با چه نوع مدل برندی ( مانند ال جی، سامسونگ، بوش، آاگ،دوو ،جنرال الکتریک و… ) خریداری کرده اید تکنسین ها و تعمیرکاران ما متخصص تمامی برند ها هستند. سیاست کاری ما به گونه است که تعمیر کار را در زمانی که شما بخواهید به محل اعزام نموده و سعی در اتمام تعمیرات در کم ترین زمان را داریم و مشکل ماشین لباسشویی شما بر طرف می کنیم. برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در کرج با ما در مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل نمایید.

نصب لباسشویی در کرج

خیلی از شما ممکن است بعد از خرید لباسشویی با هر برندی در نصب و راه اندازی آن دچار مشکل شوید و از آنجایی که نصب برندها باهم متفاوت است فردی که اقدام به نصب لباسشویی می کند باید در این زمینه دارای دانش فنی باشد زیرا نصب لباسشویی باید با رعایت نکات انجام شود تا بعدا دچار مشکل نشود. ما به شما نصاب لباسشویی ویرا تکنو را پیشنهاد می کنیم. لباسشویی خود را به ما بسپارید تا سالیان سال به راحتی و اطمینان خاطر از آن استفاده کنید

تعمیرات لباسشویی در منزل کرج

در صورت بروز هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی، بهتر است سریعا با یک تکنسین مجرب تماس حاصل شود. از آن جایی که ماشین های لباسشویی دارای برند های خاصی از قبیل سامسونگ، بوش، ال جی و... هستند و هر یک از این برند ها انواع مختلفی دارند، نمی توان به هر تعمیر کاری اعتماد کرد. زیرا هر برند، نیاز به دانش مربوط به خود می باشد و تعمیر کار مورد نظر باید آموزش های لازم را در زمینه ی تعمیر هر نوع لباسشویی گذرانده باشد.
مجموعه ویرا تکنو، یکی از مجموعه هایی است که تعمیرات انواع برند های لباسشویی را در منزل انجام می دهد. تمامی تکنسین های ویرا تکنو آموزش های لازم را در زمینه تعمیر هر لباسشویی گذرانده اند و قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل لباسشویی شما را از بین ببرند. تمامی تعمیرات مربوطه، در منزل شما صورت می گیرد تا بتوانید به طور کامل نظاره گر روند تعمیر باشید. از طرفی، در صورت نیاز به تعویض قطعه، قطعه ای مشابه با قطعه ی قبلی، جایگزین می گردد. به بیان دیگر، تمامی قطعات جایگزین شده فابریک بوده و دارای گارانتی می باشند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی

مجموعه ویرا تکنو، نمایندگی تعمیرات بسیاری از برند های لباسشویی را بر عهده دارد. زیرا این مجموعه تمامی آموزش های لازم را در اختیار کارکنان خود قرار داده و بدین ترتیب، تعمیر لباسشویی به صورت ریشه ای و دقیق انجام می پذیرد. در واقع، هر چه آشنایی با یک برند توسط آن تعمیر کار بیشتر باشد، بهتر می تواند متوجه عیوب ماشین لباسشویی شما شود و آن را تعمیر کند. از طرفی، مجموعه ویرا تکنو دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد تا بتواند آرامش و رضایت مشتری خود را جلب کند. به همین علت، شما می توانید با خیالی راحت، با مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل فرمایید تا تکنسین مربوطه، در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام گردد.

تعمیر برد لباسشویی در کرج

یکی از اصلی ترین اجزای ماشین لباسشویی که مسئول ایجاد هماهنگی های لازم بین دیگر قطعات لباسشویی را دارد، برد آن است. این برد می تواند دستورات لازم را به دیگر قطعات انتقال دهد و اطلاعات ضروری را از آن ها دریافت کند.
اما عواملی وجود داشته که می توانند بر روی خرابی این قطعه تاثیرگذار باشند. یکی از آن عوامل، تغییر در نوسان برق می باشد. این نوسان می تواند موجب سوختن و یا خرابی برد ماشین لباسشویی کند. در این هنگام، دیگر قطعات، هماهنگی های لازم را با یکدیگر نداشته و لباسشویی روشن نمی شود. بر روی برخی لباسشویی ها نیز، یک ارور مبنی بر خرابی برد لباسشویی نمایش داده می شود.
برای تعمیر و یا تعویض این قطعه، می توانید با مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل فرمایید.زیرا برد قطعه ای حساس بوده و نحوه نصب آن در هر لباسشویی متفاوت است. از طرفی، اگر برد الکتریکی شما به طور کامل سوخته باشد، باید آن قطعه با قطعه ای فابریک تعویض گردد تا در آینده از بروز مشکلات احتمالی، جلوگیری شود.