کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

گروه ویرا تکنو در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما میباشد. تکنسین های مجرب و حرفه ای ما، پس از تماس شما برای بررسی و رفع مشکل در محل حاضر خواهند شد. خدمات تعمیر لباسشویی در کرج با استفاده از لوازم یدکی اورجینال  انجام خواهد گرفت.  همچنین، در صورتی که در فرآیند تعمیر لباسشویی نیاز به تعویض قطعه معیوبی باشد، پس از شفاف سازی لازم برای مشتری، تهیه قطعات ارجینال توسط متخصصین از مراکز معتبر و با کمک ما انجام شده و بر طبق استانداردهای ال جی بر روی دستگاه نصب می گردد.
 
شماره تماس های گروه ویرا تکنو :

026-32255027-8  |  09113190192  |  09393190192  |  021-76275119
تعمیر و نصب لباسشویی ال جی LG در کرج

تعمیر لباسشویی ال جی

در صورت بروز هر ایرادی برای ماشین لباسشویی lg ، تکنسین های تعمیر حتی در روزهای تعطیل و در سراسر کرج در کمترین زمان ممکن برای نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در محل حاضر میشوند. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی باید به دست افراد حرفه ای صورت گیرد. سپردن تعمیرات به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است باعث آسیب رساندن به دیگر قطعات سیستم شود. در صورتی که ماشین لباسشویی خود دچار مشکل شد می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نصب لباسشویی ال جی در کرج

نصب ماشین لباسشویی دارای پیچیدگی های خاص خود بوده و سپردن آن به دست افراد متخصص بهتر بوده و باعث بهبود کارکرد آن در آینده می شود. اگر نیازمند نصاب حرفه ای برای ماشین لباسشویی خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم با نمایندگی تعمیرات لباسشویی در کرج تماس گرفته تا مهندسین ما به کمک شما بشتابند.

محل مناسب جهت نصب لباسشویی ال جی

قبل از اینکه برای نصب ماشین لباسشویی اقدام کنید، باید جایگاه مناسب برای آن را انتخاب کنید. محل قرارگیری ماشین لباسشویی باید مجهز به پریز برق، شیر آب گرم و سرد و خروجی فاضلاب باشد. همچنین ماشین لباسشویی باید از لوازمی که در اطراف آن قرار می‌گیرند هم ۲ سانتی‌متر فاصله داشته باشد.
  • تراز کردن سطح زمین :  نامسطح بودن سطح زیر ماشین لباسشویی باید حداکثر ۱ درجه باشد.
  • محل قرار گرفتن پریز برق :  می بایست حداکثر ۱/۵ متر از طرفین دستگاه فاصله داشته باشد. از پریز برای چند دستگاه استفاده نکنید تا بار اضافی برق روی آن نگذارید.
  • فواصل اضافی : لازم است تا فاصله لباسشویی با دیوار پشتی و کابینت یا دیوارهای کناری رعایت شود. (۱۰ سانتیمتر از عقب و ۲ سانتیمتر از طرفین)

عیب یابی  لباسشویی ال جی LG 

  • آب ماشین لباسشویی خالی نمیشود؟
علت اصلی ماندن آب در ماشین لباسشویی آسیب دیدگی المان های مربوط به تخلیه از جمله پمپ دستگاه می باشد . معمولا عمر مفید پمپ های ماشین لباسسشویی  دوره های ۱۰ساله می باشد . در سری های جدید ماشین لباسشویی ،در هر برند ،یک ارور مربوط به ایرادات پمپی و تخلیه می باشد. توجه کنید که زمانی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود حتما بررسی نمایید که مسیر خروجی و شلنگ فاضلاب دچار خم گرفتگی  و گرفتگی نباشد . در مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود .

خطاهای ماشین لباسشویی ال جی LG

خطاهای ماشین لباسشویی ال جی LG به دو گروه کلی تقسیم میشوند: دسته اول ارورهایی که به علت سهل انگاری های استفاده ازماشین لباسشویی ال جی مانند باز ماندن در لباسشویی و یا شرایطی مانند قطعی آب یا ایراد شیر آب و نوسانات برق و مانند اینهابوجود می یافتد.
گروه دوم به ایراداتی که به خاطر مشکلات فنی و تکنیکال در لباسشویی ال جی بوجود می آید. مثل اشکال در برد الکترونیکی و پنل ماشین لباسشویی ال جی LG هنگامی که ایراداتی در گروه دوم اتفاق می یافتد، بر طرف کردن آن ها نیاز به مهارت و دانش فنی بالا در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دارد. بنابراین اگر در رابطه با تعمیرات لباسشویی ال جی هیچ گونه تجربه و مهارتی ندارید، به هیچ عنوان شخصا نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نکنید زیرا ممکن است هم به خودتان و هم به لباسشویی ال جی صدمه زیاد برسانید.

کد خطای OE در پنل جلوی ماشین لباسشویی ال جی 

ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که کد خطای OE در ماشین لباسشویی ال جی نمایش داده شود، کد خطای OE در صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی نشانه ای از مسئله درست کار نکردن و تخلیه نکردن آب است. چند مسئله ای که می تواند باعث ایجاد این کد شود، ممکن است شلنگ تخلیه دچار آسیب و یا انسداد شده باشد، فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده و یا پمپ تخلیه خراب شد، یا پمپ تخلیه ممکن است چیزی گیر کرده که باعث عدم تخلیه آب می شود. همه این موارد می تواند باعث شود ماشین لباسشویی ال جی LG شما کد خطا OE را نشان دهد. با وجود همه این دلایل مختلف، با چک کردن هر سه مؤلفه ، ممکن است بتوان این خطا را پاک کرده و کار تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را انجام داد.

خطای ماشین لباسشویی ال جی کد OE

هنگامی که کد ارور در پنل لباسشویی ال جی OE ظاهر می شود، سه قسمت را می بایست در ماشین لباسشویی جلوی LG خود بررسی نمایید پمپ تخلیه مسدود شده یا دچار ایراد فنی شده است، شیلنگ تخلیه شده دچار انسداد یا خمیدگی شده است.
پمپ تخلیه آّب اشیاء داخل آن را رفته و مانع تخلیه آب در ماشین لباسشویی ال جی میگردد

سرویس لباسشویی ال جی در کرج

سرویس ماشین لباسشویی LG بر روی کارکرد و طول عمر آن تاثیر گذار می باشد و بهتر است حداقل سالی یک مرتبه سرویس به دست افراد حرفه ای انجام شود. اگر برای سرویس ماشین لباسشویی در کرج خود به دنبال افراد با تجربه هستید، مهندسین ویرا تکنو در کرج آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

قیمت تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

برای این که خیال شما آسوده باشد که قیمتی که برای تعمیر لباسشویی ال جی خود در کرج پرداخت می نمایید بر طبق اصول و قواعد می باشد شما باید حتما به مراکز و تعمیر گاه های مجاز ماشین لباسشویی مراجعه نمایید.
در مجموعه ویرا تکنو تعمیر لباسشویی های قدیمی و جدید بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر لباسشویی می باشد.
لازم به ذکر می باشد این مجموعه تعمیرگاه مجاز اکثر ماشین های لباسشویی و ظرفشویی از جمله برندهای الجی،سامسونگ، پاکشوما، اسنوا، هایر، دوو، کن وود، ایندزیت، آریستون، کندی، AEG،بوش، زیروات و ... می باشد.
قیمت تعمیر لباسشویی بر اساس نوع قطعه یا قطعات تعمیر شده یا تعویض شده و مدل و نوع ماشین لباسشویی متفاوت خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تعمیر لباسشویی ال جی در کرج در مجموعه ویرا تکنو از طریق شماره های قرار داده شده در بالای صفحه با متخصصین مجرب مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی در کرج

تعمیرات لباسشویی در کرج توسط تکنسین های مجموعه ویرا تکنو طی انجام مراحل زیر به صورت اصولی و دقیق انجام می شود. 
شناسایی خرابی ایجاد شده در دستگاه
در مرحله نخست برای تعمیر ماشین لباسشویی باید مشکل ایجاد شده در دستگاه شناسایی شود و به درستی عیب یابی و تشخیص داده شود. عیب یابی و شناسایی مشکل به وجود آمده در دستگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
مطالعه دفترچه راهنما
تعمیرکاران ما با آگاهی کامل از دفترچه راهنما لباسشویی با مشخصات و ویژگی های ماشین لباسشویی به طور کامل آگاه هستند.
بررسی بخش های مختلف دستگاه
در زمان تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی کلیه قسمت های دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد تا از سالم بودن تمامی آن ها و عملکرد صحیح آن ها اطمینان حاصل نمایید. 
تنظیمات دستگاه
تکنسین های ما در مجموعه ویراتکنو در هنگام تعمیر دستگاه کلیه تنظیمات دستگاه را چک می کنند تا مطمئن شوند که کلیه تنظیمات دستگاه درست و صحیح می باشد در صورت تنظیم نبودن آن را به درستی تنظیم می کنند تا دستگاه عملکرد مناسبی داشته باشد.
حضور در محل مورد نظر 
تکنسین های ما در اسرع وقت به صورت شبانه روزی در محل مورد نظر شما حضور پیدا می کنند تا نیازی به جابجای و انتقال دستگاه نباشد و با این کار در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید و از ایجاد آسیب در زمان انتقال دستگاه جلوگیری به عمل آید. 
استفاده از قطعات نو و استوک
با توجه به درخواست شما مشتریان در صورت نیاز به تعویض قطعات شما می توانید از قطعات نو و اصل و همچنین قطعات استوک که در حد نو ولی دارای قیمت بسیار مناسب تری هستند بهره مند شوید. 

نمایندگی نصب ماشین لباسشویی ال جی در کرج

نصب ماشین لباسشویی ال جی پس از خرید دستگاه توسط تکنسین های مجموعه ویرا تکنو انجام می شود برای دریافت خدمات نصب درست و اصولی ماشین لباسشویی ال جی می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج بهترین مرکز برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می باشند زیرا آن ها به خوبی با انواع مدل ها و مشکلات دستگاه ال جی آشنا هستند و با دانش و تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند. 
تمامی خدمات تعمیر لباسشویی ال جی کرج توسط مجموعه ویرا تکنو که به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج صورت می پذیرد در صورت یکه دستگاه شما با مشکلاتی مانند روشن نشدن دستگاه، ایجاد صداهای غیر طبیعی از دستگاه، خشک نشدن لباس ها، کارنکردن فیلتر پمپ، عدم چرخش دیگ دستگاه، نشتی آب و... مواجه شد می توانید با مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل نماید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند و با اعزام شبانه روزی تکنسین های خود که دارای سابقه و دانش کافی هستند و استفاده از قطعات اصل و اورجینال و دریافت هزینه های مناسب و مقرون به صرفه همراه با گارانتی و ارائه فاکتور بهترین خدمات را دریافت کنید. 

تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

از خدمات ویژه کاراباما بهرمند شوید. تعمیرات لباسشویی ال جی خود را با گارانتی به تکنسین های حرفه ای و باتجربه ما بسپارید. به صرفه و مطمئن. در سریعترین زمان ممکن. پشتیبانی 24ساعته نصب ماشین لباسشویی ال جی

طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی

نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی تعمیر انواع ماشین لباسشویی در تهران، به صورت تخصصی، با چندین شعبه در سراسر شهر کرج اعزام تکنسین های حرفه ای و متخصص در محل و منزل شما در اسرع وقت، تعمیر لباسشویی. تامین قطعات اصلی اورجینال در شهر استان البرز . بهترین کیفیت

نمایندگی ال جی در کرج

چه برای ارتباط با نماینده پشتیبانی ال جی و چه برای دریافت خدمات تعمیر، باید دستگاه تان را ثبت كنید. با خدمات پشتیبانی ال جی و یافتن پاسخ سوالات و اطلاعات آسان است. دریافت دفترچه های راهنما
خرابی ماشین لباسشویی ال جی
مرکز تخصصي تعميرات ال جي (LG) هرساله با برگزاري دوره هاي آموزشي براي تعميرکاران ماشين لباسشويي ال جي نمایندگی نصب ال جی ریست ماشین لباسشویی ال جی

صدای زنگ ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرتخصصی ماشین لباسشویی ال جی، ارائه ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات به همراه فاکتوررسمی مجموعه. بررسی فنی ماشین لباسشویی ال جی در کمترین زمان ممکن