کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

 تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

تعمیر لباسشویی در کرج | فروش قطعات لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در محل توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز ویرا تکنو در کرج صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما کرج

نمایندگی تعمیر و نصب لباسشویی پاکشوما در کرج مهرشهر، گوهردشت، محمدشهر ، حصارک، فردیس ، عظیمیه ، جهانشهر، باغستان، گلشهر و ... میباشد.
 
نصب و تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

عیب یابی و مشکلات رایج لباسشویی 

 • خشک کن لباسشویی کار نمی کند
 • درب باز و بسته نمی شود
 • موتور لباسشویی سوخته
 • لباسهارا خوب نمی شوید
 • صدای غیر معمول می دهد
 • سه نظام دچار مشکل شده
 • تسمه ماشین لباسشویی پاره شده
 • نچرخیدن دیگ لباسشویی
 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • تایمر لباسشویی خراب شده
 • لاستیک دور درب خراب شده
 • لباسشویی روشن نمی شود

سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

ماشین لباسشویی پاکشوما اگر هر سال و به صورت منظم سرویس شود و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید، ماشین لباسشویی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.. در زمان سرویس لباسشویی پاکشوما توسط سرویسکاران ویرا تکنو  تمامی تسمه ها و اتصالات موتور مثل بلبرینگ ها، چرخ دنده ها و سه نظام چک و روغن کاری شده و کاسه نمد آنها تعویض می شود، شلنگ، لوله ها و دیگ برای پوسیدگی و رفع نشتی اتصالات بررسی می شوند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و ایرادهای موجود رفع می شوند.

تعمیر و نصب ماشین لباسشویی پاکشوما کرج

اگر نیازمند تعمیر لباسشویی پاکشوما خود هستید، ویرا تکنو می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در محل شما هستیم. 

علت سر و صدای ماشین لباسشویی

1- ممکن است بیش از اندازه یا کم لباس داخل لباسشویی باشد.
2- ممکن است دستگاه تراز نباشد.
3- ممکن است بلبرینگ لباسشویی پاکشوما خراب باشد.
4- ممکن است تسمه دستگاه شما پوسیده باشد.
5- ممکن است فولی چرخاننده دستگاه شما خراب باشد.
6- ممکن است وزنه های مهار کننده آسیب دیده باشد.

شماره نمایندگی نصب پاکشوما در کرج

با بهره گیری از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج، مجموعه ویرا تکنو می توانید در هزینه های تعمیر صرفه جویی نمایید. مجموعه ویرا تکنو با ارائه بهترین خدمات به بهترین نحو ممکن در خدمت شما می باشد. برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما فقط لازم است که با یکی از شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا تکنسین های مجرب در محل مورد شما حضور پیدا کنند شما همچنین با تماس با شماره نمایندگی لباسشویی پاکشوما در کرج می توانید هر گونه سوالی در زمینه تعمیرات و سرویس و همچنین نصب لباسشویی پاکشوما دارید از همکاران ما بپرسید همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گران قدر هستند. 

تعمیر کار لباسشویی پاکشوما در کرج

تعمیرکار مشین لباسشویی پاکشوما باید از یکی سری مشخصات و ویژگی ها برخوردار باشد تا به عنوان بهترین تعمیرکار بتواند مشکل و اختلال به وجود آمده در دستگاه را شناسایی و برطرف نماید. همچنین این فرد باید کلیه دوره های آموزشی را در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما گذرانده باشد و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی با شرکت در دوره های آموزشی جدید اطلاعات خود را به روز نماید و با آشنایی از متد ها و شیوه های جدید و نوین تعمیرات ماشین لباسشویی را به بهترین نحو در کمترین زمان ممکن ارائه دهد. 
تعمیرکاران مجموعه ویرا تکنو دارای تجربه و دانش کافی می باشند، همچنین آن ها هر ساله در دوره های آموزشی شرکت می کنند و دانش و اطلاعات خود را به روز می نمایند، تعمیرکارانی که در مجموعه ویراتکنو مشغول به فعالیت هستند وقت شناس هستند و در زمان مشخص شده از جانب مشتریان در محل مورد نظر آن ها حضور پیدا می کنند. شما با سپردن دستگاه لباسشویی پاکشوما خود به تکنسین های مجموعه ویراتکنو بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد. 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

در صورتی که ماشین لباسشویی پاکشوما شما با مشکلاتی مانند مشکلات زیر مواجه شد می توانید با مجموعه ویرا تکنو به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایید. 
گرم نکردن آب توسط هیتر 
اگر هیتر ماشین لباسشویی پاکشوما آب را گرم نکرد در مرحله نخست باید سیم های هیتر را از دستگاه جدا نمایید و با انجام یک سری از مراحل از خراب بودن و سالم بودن آن اطمینان کسب نمایید. اگر هیتر دچار مشکل شده باشد باید آن را تعویض کرد. اما اگر هیتر سالم بود باید جرم گیری سطح هیتر را چک نمایید اگر سطح هیتر دچار رسوب شده باشد آب دیرتر گرم خواهد شد. 
نشت آب از ماشین لباسشویی
اگر ماشین لباسشویی پاکشوما شما دچار نشتی آب شده است بادی محل دقیق که دچار نشتی شده است شناسایی شود محل نشت آب در دستگاه ممکن است از قسمت های مختلف دستگاه رخ دهد. به طور مثال نشتی آب می تواند از قسمت جا پودری به دلیل شکسته شدن این قسمت رخ دهد. 
آبگیری مکرر لباسشویی 
برخی از مواقع ممکن است لباسشویی عمل آبگیری را تکرار نماید با اتق-فاق افتادن این مشکل در دستگاه می توان آب را به راحتی از درب شیشه ای دستگاه مشاهده کرد این اختلال در دستگاه معمولا به دلیل ایجاد اختلال در شیر ورودی آب رخ می دهد. 
آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
اگر دستگاه آبگیری نکند یعنی آب اصلا وار دستگاه نمی شود در این صورت باید مواردی همچون باز بودن درب دستگاه، خرابی میکروسوئیچ، خرابی هیدروستات، خرابی شیر ورودی آب، خرابی پمپ دستگاه، خرابی برد الکترونیک دستگاه، قطع شدن سیم رابط بین کلید و تایمر و... مورد بررسی قرار گیرد.