کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه الکترونیک


 كليد اتوماتيك یا تایمرتعیین کننده زماني است كه دستگاه کار میکند و توسط مصرف كننده ، برق اصلي مدار را قطع مي كند. تايمر در ماشین های لباسشويي نيمه اتوماتيك از نوع مكانيكي است يعني با حركت ولوم يك فنر مخصوص جمع شده و بتدريج باز مي شود . مدتي طول مي كشد تا فنر جمع شده باز شودء در واقع زمان انجام كار تايمر است و ماشين در اين مدت لباس ها را خواهد شست.در ماشین های ظرفشویی تایمر ماشین ظرفشویی ممکن است به طور کامل متوقف شده باشد و به هیچ عنوان برای شستشوی ظروف قابل تنظیم نباشد . در ادامه به توضیح تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه اتوماتیک خواهیم پرداخت . 

تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه الکترونیک ماشین لباسشویی 

در حال حاضر ماشین های لباسشویی موجود در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده و نوع نیمه اتوماتیک نیز به دو صورت دو قلو و نوع ساده (سطلی ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
تایمرهای مختلفی وجود دارد که بعضی از آن ها عبارتند از : تايمر بادي- تايمر الكترونيكي - تايمر موتوري - كه در لباسشويي ها كاربرد چنداني ندارند.
در گذشته تايمر لباسشويي هاي اتوماتيك تركيبي مكانيكي داشت به اين صورت كه  موتور الكتريكي كوچكی محوري را به گردش در مي آورد و محوری توپی شکل  و دارای زائدهاي تعبيه شده بر روی آن  به هنگام گردش كنتاكت ها را مرتبا" باز و يا بسته مي كرد و به اين شكل اجزاء ماشين در حين گردش توپي تايمر، اعمالي مانند آبگيري، چرخش موتور تخليه آب، داغ نمودن آب و ...انجام مي داد.اما بسياري از ماشين هاي جديد، داراي تايمر الكترونيكي بوده و همه اعمال مذكور، توسط قطعاتي چون ترانزيستور، تريستور و IC  انجام مي شود.
اگر ماشین لباسشویی شما یک چرخه را تکرار می کند و گیر کرده است بسته به قدیمی یا جدید بودن آن مشکل آن مربوط به تایمر می باشد که تعمیرکاران ما مشکل آن را برطرف خواهند نمود . 
اما اگر از مدل های جدیدی استفاده می کنید باید دقت داشته باشید که در این مدل ها دیگر تایمر مکانیکی وجود نداشته و همه چیز به صورت کاملا دیجیتالی کنترل می شود و باید به فکر تعمیر فیلتر لباسشویی باشید.
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه الکترونیک ماشین ظرفشویی

ویراتکنو تعمیرات تایمرهای ماشین ظرفشویی شما را انجام خواهد داد . اگر تایمر ظرفشویی از کار افتاده باشد، به هیچ عنوان نمی‌توان ظرف‌ها را به وسیله ماشین ظرفشویی مورد شستشو قرار داد؛ زیرا با عمل نکردن تایمر دستگاه درب ماشین ظرفشویی به حالت قفل نمی‌رود، تا آب و پودر به درون دستگاه وارد شود و عمل شستشوی ظروف استارت بخورد.
مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی 
 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در دستگاه
 • نشتی یا آبریزش ظرفشویی
 • کار نکردن دکمه های ظرفشویی
 • عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
 • بسته نشدن درب ظرفشویی
 • و…
برای افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی خود نکات زیر را رعایت بفرمایید 
 • فیلتر دستگاه را همواره از مواد غذایی تمیز نگهداری نمایید . 
 • اگر درب دستگاه درست بسته نمی شود و یا مشکلی در چفت شدن دارد در اسرع وقت با نمایندگان ویرا تکنو تماس حاصل نمایید . 
 • هرگونه نشتی در ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید
 • دستگاه را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی
 

هزینه تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه اتوماتیک 

تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی به دلیل تنوع در برند و مدل، یکی از خدمات تخصصی و بسیار پیچیده در تعمیرات لوازم خانگی به شمار می رود و ما مفتخریم که در کرج با در اختیار داشتن تعداد زیادی تعمیرکار و نمایندگی می توانیم تمامی برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباس شویی و ظرفشویی  را رفع اشکال و تعمیر نماییم.با توجه به اینکه تنوع محصولات و دستگاه ها بسیار زیاد میباشد ، برای تعمیرات و تعویض قطعات و تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه اتوماتیک ظرفشویی و لباسشویی هزینه ها کاملا متغیر می باشد ولی ما این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین خدمات را در اختیار شما همشهریان خواهیم گذاشت . استفاده از بهترین تعمیرکاران و کارشناسان و خدمت رسانی در اسرع وقت وظیفه ای است که ویراتکنو بابت آن به خود  افتخار می کند. 

علت کار نکردن و جلو نرفتن تایمر لباسشویی

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد که تایمر لباسشویی شما کار نکند و یا اینکه تایمر لباسشویی حرکت نکند برای پاسخ به این اینکه چرا تایمر لباسشویی کار نمی کند و یا حرکت نمی کند؟ ابتدا باید مطمئن شد که فرآیند شستشو لباسشویی به درستی انجام می شود. در واقع فرآیند شستشو لباسشویی باید به درستی انجام شود تا تایمر به درستی کار کند. اگر تایمر ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد و یا فرآیند شستشو ماشین لباسشویی به علت خرابی سایر قطعات به درستی انجام نشود تایمر لباسشویی گیر می کند و کار نمی کند. از دلایل کار نکردن تایمر لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • اولین علت خرابی تایمر لباسشویی به دلیل خرابی خود تایمر می باشد که باید توسط تعمیرکاران متخصص مورد بررسی قرار گیرد. 
 • ممکن است به دلیل شکستن چرخ دنده ها، خرابی موتور تایمر و گیر کردن شفت تایمر این مشکل در لباسشویی مکانیکی رخ داده باشد. 
 • اگر میکروسوئیچ به درستی کار نکند و درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشود و باز بماند تایمر کار نمی کند. 
 • اگر قطعاتی مانند شیر برقی، هیدروستات، ترموستات (سنسور المنت)، پمپ تخلیه و... دچار مشکل شده باشند تایمر لباسشویی ثابت میماند و به مرحله بعد نخواهد رفت. 
 • همچنین اگر در زمان آبگیری، گرم شدن آب، تخلیه آب، خشک کردن، چپ و راست کردن موتور اختلالی وجود داشته باشد تایمر ماشین لباسشویی کار نخواهد کرد. 

تعمیر لباسشویی در کرج

تایمر در لباسشویی های نیمه اتوماتیک از نوع مکانیکی می باشد و این به این معنا می باشد که با حرکت ولوم یک فنر مخصوص جمع شده و به تدریج باز می گردد. مدت زمانی که طول می کشد که فنر مخصوص باز شود در واقع زمان انجام کار تایمر لبایشویی می باشد. ماشین لباسشویی در این مدت زمان تعیین شده لباس ها را خواهد شست. در لباس شویی های نیمه اتوماتیک دو نوع تایمر، تایمر شستشو و تایمر خشک کن وجود دارد. 
اگر احساس کردید که لباسشویی نیمه الکترونیک و یا نیمه اتوماتیک شما به درستی کار نمی کند می توانید با مجموعه ویراتکنو تماس حاصل نمایید این مجموعه اعزام تکنسین را در 24 ساعت شبانه روزی انجام می دهد پس نگران نباشید ما در خدمت شما می باشیم تا تعمیرات لباسشویی شما را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

ارسال و تامین انواع قطعات لباسشویی در سراسر کشور 

مجموعه ویرا تکنو انواع قطعات ماشین لباسشویی را به سراسر کشور اعزام می کند در واقع این مجموعه ارائه دهنده و عرضه کننده انواع قطعات ماشین لباسشویی می باشد. شما مشتریان گران قدر که ساکن شهرستان هستید و نیاز به قطعات لباسشویی جهت تعمیر تایمرهای مکانیکی و نیمه الکترونیک دارید می توانید با مجموعه ویراتکنو از طریق شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت قطعات مورد نیاز را برای شما ارسال نمایند. مجموعه کاملی از قطعات ماشین لباسشویی در ویراتکنو به فروش می رسد و شما می توانید قطعات مورد نیاز را با قیمت مناسب از این مجموعه تهیه کنید.  

تایمر ماشین لباس شویی سپهر الکتریک se 386

قیمت تایمر لباسشویی اتومات

قیمت تایمر لباسشویی سپهر الکتریک