کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج توسط مجموعه ویرا تکنو با تکنسین های مجرب و آموزش دیده انجام می شود. امروزه، لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی به شمارمی رود که وجود هر گونه خرابی در آن می تواند زندگی روزمره ی افراد را دچار اختلال کند. از طرفی، پیدا کردن تعمیر کاری که با لباسشویی شما آشنایی کامل داشته باشد و بتواند مشکل آن را به طور کامل برطرف کند، کاری بسیار مشکل می باشد. گروه ویرا تکنو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص و کارآمد در زمینه تعمیرات، نصب و سرویس انواع ماشین لباسشویی در خدمت شما بوده و تکنسین مرتبط با برند لباسشویی شما را به محل اعزام می کند. این مجموعه دارای متخصصانی آموزش دیده در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ (SAMSUNG) در کرج می باشد و در خدمت مشتریان محترم خود می باشد.
مطالب مرتبط: تعمیر لباسشویی در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

دلایل زیر موجب می شوند تا مشتریان گرامی از بابت سپردن لباسشویی خود به دست مجموعه ویرا تکنو که تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ است، خیالی آسوده و راحت داشته باشند:
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ است

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج :

ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت سامسونگ، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی سامسونگ به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ ویرا تکنو است می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. تمیز نشستن لباس ها
 6. باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 7. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 8. تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. لرزش و جا به جا شدن لباسشویی به واسطه خراب بودن پایه ها
 10. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 11. آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی
 12. عدم ورود آب به لباسشویی
 13. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 14. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 15. پاره شدن تسمه موتور
 16. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ کرج

برند سامسونگ (SAMSUNG) یکی از برند های محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. سامسونگ یک شرکت خوشه ای و چند ملیتی کره ای است که در طول سال های فعالیت، کار در صنعت های مختلفی را تجربه کرده است. شرکت سامسونگ همواره در تلاش است، تا محصولات مختلف را با کیفیتی عالی به دست کاربران برساند. لوازم خانگی یکی از حوزه های فعالیت شرکت سامسونگ به شمار می آید. می توان گفت که شرکت سامسونگ در حوزه لوازم خانگی حرف زیادی برای گفتن دارد. یخچال، لباسشویی و ظرفشویی سامسونگ از مهم ترین لوازم بزرگ خانگی این برند می باشند.

تعمیر لباسشویی

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و تمامی مراحل تعمیر دستگاه لباسشویی شما در منزلتان انجام می گردد. همچنین تمام خدمات ارائه شده از طرف مجموعه ما از قبیل سرویس ماشین لباسشویی، تعمیر و یا تعویض قطعات آن دارای ضمانت بوده و این ضمانت جهت جلب رضایت خاطر و آسودگی شما می باشد.
 • علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی Samsung : اگر لباسشویی روشن شده و در اواسط سیکل شستشو ناگهان خاموش شده می شود، این مشکل می تواند منشا الکتریکی و یا مکانیکی داشته باشد:

 1. دو شاخه برق ماشین خراب شده است: به دلیل بار الکتریکی زیاد، ممکن است اتصالات دو شاخه برق، ذوب شده و قطع شده باشند. همچنین ممکن است در صورت استفاده از محافظ جریان الکتریکی برای لباسشویی، خرابی محافظ دلیل بروز خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی باشد. برای رفع این مشکل میبایست اتصالات ورودی برق و محافظ دستگاه را بررسی کنید.
 2. خازن پارازیت گیر لباسشویی سوخته است: معمولا در انتهای دو شاخه برق دستگاه در درون لباسشویی، یک خازن پارازیت گیر نصب می گردد، که ممکن است به دلیل بار زیاد، سوخته و موجب قطعی برق در لباسشویی شده باشد. برای آن که بتوانید این مشکل را رفع کنید لازم است تا خازن پارازیت گیر لباسشویی را تعویض کنید.
 3. تایمر یا برد الکترونیکی لباسشویی خراب شده است:  در مدل های قدیمی لباسشویی، از تایمر برای فرمان انجام کار لباسشویی استفاده می شد و امروزه اینکار را برد الکترونیکی لباسشویی انجام می دهد. نوسانات برق و یا خرابی یکی از قطعات، مانند المنت یا شیر برقی و غیره، موجب آسیب رسیدن به برد الکترونیکی می شود که نهایتا می تواند منجر به خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار شود. لازم به ذکر است که تعمیر و تعویض برد الکترونیکی لباسشویی بسیار حساس بوده و بهتر است توسط افرادی که اطلاعات کافی در این رابطه ندارند انجام نشود. در واقع تعویض برد حتما باید توسط تکنسین لباسشویی انجام گیرد.
 • آب در ماشین لباسشویی باقی مانده است: مطمئنا علت عدم تخلیه آب در صورتی که ایراد از گرفتگی فیلتر و فاضلاب نباشد، مربوط به پمپ تخلیه می باشد. ضعف اصلی لباسشویی های سامسونگ استفاده از پمپ شرکت هنینگ چین می باشد. این در صورتی است که برخی برند های چینی در لباسشویی های خود از پمپ های ایتالیایی استفاده می کنند. توصیه ما این است که در هنگام تعویض پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ ،به جای پمپ چینی از پمپ های اورجینال ایتالیایی استقاده کنید، کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج، موظف به نصب پمپ اورجینال ایتالیایی می باشند.

 • لباسشویی سامسونگ در هنگام چرخش می لرزد: علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ اگر مربوط به نصب نادرست و عدم ریگلاژ پایه های دستگاه نباشد، مربوط به کمک فنرهای دستگاه می باشد. معمولا ماشین لباسشویی سامسونگ شامل ۲ کمک فنر ۱۰۰ نیوتون برند سوسپا می باشد که هر ۵ سال یکبار می بایست تعویض گردد.

هزینه تعمیر لباسشویی در کرج

ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج می باشیم. برای دریافت هزینه تعمیر لباسشویی در کرج می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج و سایر ماشین های لباسشویی در مجموعه ویرا تکنو بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر لباسشویی می باشد و این مجموعه کلیه خدمات خود را با پشتیبانی و ضمانت ارائه می نماید.
از آنجایی که نوع خرابی، نوع لباسشویی و برند های آن با یکدیگر متفاوت اند، نمی توان قیمتی کلی برای تمامی تعمیرات معین کرد. به همین جهت برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج در مجموعه ویرا تکنو(مرکز مجاز خدمات کریمی) می توانید با شماره های درج شده در سایت با پشتیبانان ما در تماس باشید

قطعات لباسشویی سامسونگ کرج

شما می توانید انواع قطعات لباسشویی سامسونگ کرج را از طریق مجموعه ویرا تکنو (مرکز مجاز خدمات کریمی) خریداری نمایید. انواع قطعات لباسشویی سامسونگ در کرج در مجموعه ویرا تکنو به صورت جزئی و حتی عمده برای همکاران عزیز به فروش می رسد.
شما می توانید خرید انواع قطعات لباسشویی سامسونگ را به صورت اینترنتی نیز از مجموعه ویرا تکنو خریداری نمایید. این مجموعه کلیه قطعات خریداری شده را در کوتاه ترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می نماید. همچنین لازم به ذکر است انواع قطعات لباسشویی های قدیمی و جدید از طریق مجموعه ویرا تکنو قابل خرید می باشد. تمامی قطعات به فروش رسیده فابریک و اورجینال بوده و دارای ضمانت پس از فروش می باشند.
جهت اطلاع از قطعات موجود در مجموعه ویرا تکنو می توانید به بخش قطعات درج شده در سایت مراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید انواع قطعات لباسشویی های قدیمی و جدید در مجموعه ویرا تکنو و قیمت ین قطعات می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین لباسشویی، باید تعمیر کاری مجرب و آموزش دیده استخدام شود. زیرا تجربه ی بالا موجب می شود تا تعمیر کار مربوطه با تمامی جزئیات و ویژگی های آن برند آشنایی داشته باشد و بتواند در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی شما را تعمیر کند. امروزه، بسیاری از تعمیر کاران وجود دارند که اطلاعاتی کلی در رابطه با تعمیر لوازم خانگی دارند و همین امر موجب می شود تا مشکل لباسشویی شما به طور کامل برطرف نشود و پس از مدتی دوباره به وجود بیاید. برای جلوگیری از این مشکل، مجموعه ویرا تکنو در شهر کرج، تمامی خدمات خود را ضمانت می کند. زیرا می داند تمامی تعمیر کاران در این مجموعه افرادی با تبحر و تجربه می باشند.
مجموعه ویرا تکنو دارای بیش از 35 سال سابقه در زمینه انواع تعمیر لباسشویی بوده و در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد. برای انجام هماهنگی های لازم و تماس با مجموعه ویرا تکنو می توانید از طریق شماره های درج شده با ما در تماس باشید تا تکنسین هم راستا با برند شما در سریع ترین زمان به محل شما اعزام گردد.
پیچ های پشت ماشین لباسشویی سامسونگ در استان البرز

آموزش کار با لباسشویی سامسونگ

امکان مقایسه هزینه تعمیرات - شفافیت در قیمت ها - اعزام فوری تعمیرکار به محل - فاکتور رسمی. کارشناسان تعمیرآنلاین در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را در محل حل خواهن

طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ b1022 نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در استان کرج. نمایندگی مرکزی سامسونگ در البرز. خدمات سریع. متخصصین حرفه ای. گارانتی قطعات. خدمات سریع. الخدمات: تعمیر در محل, گارانتی تعمیرات, قطعات اورجینال.

فیلم لباسشویی سامسونگ

سرویس لباسشویی در کرج
ممکن است تفاوت اندکی در طریقه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ با سایر برندهای ایرانی رایج وجود داشته باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل b1480d

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی درمحل وعیبی یابی و تعمیر تمامی برندها. تعمیرات لباسشویی سامسونگ با تکنسین های مجرب و متخصص با مجوز از اتحادیه مربوط. حضور در کمتر از نیم ساعت. تعمیر در کمتر از 1 ساعت

نمایندگی سامسونگ لباسشویی

تعمیر لباس شویی در محل توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی کالاتعمیر صورت می گیرد

تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج