کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج

اگر نیازمند نصب و سرویس ماشین لباسشویی اسنوا و یا تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود هستید، نمایندگی ویراتکنو در کرج می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج هستیم. هیچ فرقی نمی‌ کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌ کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌ آید، شما می‌ توانید روی تکنسین‌ های حرفه‌ای ما حساب کنید. تکنسین‌ های ما آموزش‌ های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا را دیده‌اند و دارای سال‌ ها تجربه می‌ باشند.  
مطالب مرتبط: تعمیر لباسشویی در کرج
نصب و تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

لباسشویی آبگیری نمی کند

 • کنترل نمایید شیر آب باز و فشار آن مناسب باشد. (چنانچه فشار آب کم باشد دستگاه آبگیری نمی کند.)
 • شلنگ آب در پشت دستگاه پیچ و تا نخورده باشد

 لباسشویی اسنوا تخلیه نمی کند

 •  چک کردن فیلتر پمپ تخلیه (فیلتر پایین دستگاه باز و تمیز گردد)
 • چک کردن شلنگ تخلیه (پیچ و تا نخورده باشد و یا گرفتگی نداشته باشد)
 • محلی که آب تخلیه می شود چک شود (ممکن است دستگاه سالم باشد ولی محلی که باید آب تخلیه شود مسدود باشد)
 • ارتفاع مجاز رعایت شده باشد. (حداقل 60 سانتی متر و حداکثر یک متر)

علت صدا و لرزش لباسشویی اسنوا

در ماشین لباسشویی های اسنوا بعد از یک مدت استفاده، ممکن است دستگاه شروع به صدا و لرزش کند و به اصطلاح داخل آشپزخانه راه رود. حتی در بعضی موارد از داخل تنوره دستگاه صدای زیادی به گوش می رسد. 80 درصد از مشکلات به وجود آمده در ماشین لباسشویی اسنوا که باعث بروز این صدا می شود، نصب غیر اصولی دستگاه است که باعث ایجاد حرکت و سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی می شود. اگر این مسئله ادامه یابد ممکن است به بدنه ماشین لباسشویی شما آسیب جدی وارد شود که همین کار برای شما هزینه های اضافی در بر دارد.

تکان های دیگ لباسشویی اسنوا

 • شکستگی سنگ های بالانسر
 • بار لباس های داخل لباسشویی را متعادل کنید، ریختن لباس با حجم زیاد و یا حجم خیلی کم در هنگام خشک کن باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی شما می شود.
از آنجا که هر دستگاه ماشین لباسشویی طراحی و ویژگی‌ های خاص خود را دارد، برخی از قطعات نیز ممکن است با برند های دیگر متفاوت باشند. اما بعضی از قطعات رایج را می‌ توانید در دستگاه خود پیدا کنید؛ که در اینجا می‌ خواهیم به توضیح در مورد آن بپردازیم.

پمپ آب لباسشویی اسنوا برای آموزش تعمیرات

توسط این قطعه گردش آب از طریق لباسشویی اسنوا در دو جهت انجام می ‌شود. این قطعه آب را از طریق دستگاه گردش می ‌دهد و آب در دو جهت چرخانده می ‌شود. این قطعه برای گردش آب از طریق چرخه شستشو و همچنین برای تخلیه آب در طی چرخش استفاده می ‌شود.

دریچه کنترل ورودی آب لباسشویی 

دریچه کنترل ورودی آب در نزدیکی نقطه ورودی آب قرار دارد که بسته به میزان آب مورد نیاز، به‌طور خودکار باز و بسته می‌ شود.

پره لباسشویی اسنوا Snowa

این قطعه در داخل درام ماشین لباسشویی قرار دارد و به تمیز کردن لباس ها کمک می‌ کند. این قطعه طراحی‌ شده است تا در طول زمان شستشو لباس‌ ها را بچرخاند و مواد شوینده را به کار ببندد و آلودگی را از لباس ‌های شما حذف کند و لباس ‌ها را با هم شستشو دهد.

محفظه مواد شوینده لباسشویی Snowa

در دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا برای استفاده از مواد شوینده محفظه‌ای که معمولا به‌صورت کشویی وجود دارد. ساختار این کشو بسیار ساده است. که در آن شما مایع یا پودر مواد شوینده خود را قرار می‌ دهید.

قفل ایمنی لباسشویی اسنوا 

بچه ‌های شما بیشتر از آن چه فکر می‌ کنید باهوش هستند و به‌خوبی می‌ دانند که چه دکمه‌ای برای روشن کردن لباسشویی اسنوا وجود دارد که این مسئله می‌ تواند فاجعه ‌آمیز باشد. قفل ایمنی می ‌تواند در این مورد به شما کمک کند.

اعزام تکنسین لباسشویی شبانه روزی لباسشویی در کرج

اگر نیاز به اعزام تکنسین شبانه روزی لباسشویی اسنوا در کرج داشتید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با متخصصین مجرب مجموعه ویرا تکنو تماس حاصل نمایید.
این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده اعزام تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب خود به سراسر کرج و پرند و پردیس می باشد.
این مجموعه تعمیرگاه مجاز اکثر برند های ماشین لباسشویی و ظرفشویی می باشد و شما می توانید تعمیر لباسشویی های قدیمی و جدید خود را با خیال آسوده به تعمیرکاران مجرب این مجموعه بسپارید
درصورت نیاز به تعمیر لباسشویی اسنوا خود در کرج، همین حالا می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و از کمک تعمیرکاران مجرب مجموعه ویرا تکنو بهره مند شوید.

قیمت تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج

خیالتان از لحاظ منصفانه بودن قیمت تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج در مجموعه ویرا تکنو آسوده باشد؛ زیرا این مجموعه بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر ماشین لباسشویی اقدام به اعلام و دریافت مبلغ تعمیر لباسشویی می نماید.
همچنین کلیه خدمات خود را با پشتیبانی و هدیه کارت طلایی و ضمانت شش ماهه ارائه می نماید.
قیمت تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج می تواند با توجه به عوامل زیر متفاوت باشد:
 • نوع قطعه یا قطعات تعمیر شده: قطعات مختلفی در ماشین لباسشویی وجود دارند که خرابی آن ها می تواند منجبر به عدم کارکرد صحیحی دستگاهتان شود. در اکثر مواقع، این قطعات را می توان با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه تعمیر کرد و نیازی به تعویض  آن نخواهد بود.
 • نوع قطعه یا قطعات تعویض شده: در برخی موارد، ممکن است قطعه ای کارایی خود را از دست داده باشد و به طور کلی سوخته باشد. به همین دلیل دیگر قابل تعممیر نبوده و نیاز است ت به جای تعمیر، قطعه ای نو و فابریک جایگزین آن شود. برای مثال تعمیر برد لباسشویی در بیشتر مواقع امکان پذیر نبوده و بیشتر نوسانات برقی شدید موجب سوختن این قطعه می شوند.
 • نوع خرابی لباسشویی: به طور قطع می توان گفت که تعمیرات لباسشویی با توجه به برند و نوع خرابی با دیگری متفاوت می باشد. برای مثال برای از بین بردن سر و صدای ماشین لباسشویی ممکن است وقت و زمان کوتاهی برای رفع آن صرف شود اما برخی تعمیرات تا ساعت ها به طول انجامد و نحوه ی تعمیر آن بسیار سخت و اصولی باشد.
 • گارانتی دستگاه و برند آن: اگر دستگاه لباسشویی شما دارای گارانتی باشد، می تواند تاثیر مثبت و چشم گیری بر قیمت نهایی تعمیرات داشته باشد. از طرف دیگر، نوع قطعات در هر برندی متفاوت بوده و قیمت آن قطعه ها می تواند بر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تاثیر گذار باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج در مجموعه ویرا تکنو با شماره هایی که در صفحه درج شده است، تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات اسنوا در کرج

اسنوا، برندی ایرانی بوده و دارای نمایندگی های گوناگون در سر تا سر کشور می باشد. نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و تعمیرات آن بر عهده مجموعه ویرا تکنو می باشد. در این مجموعه، تکنسین هایی بسیار مجرب و آموزش دیده وجود دارد که می توانند آسیب ها و مشکلات ماشین لباسشویی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نمایند. آنچه مجموعه ویرا تکنو را با دیگر مجموعه های تعمیرات ماشین لباسشویی متفاوت می سازد، اعزام تکنسینی با تجربه و مطابق با برند لباسشویی مشتری می باشد. به همین دلیل، تعمیر کار مربوطه با تمامی مشکلات ماشین لباسشویی شما آشنایی کامل داشته و می تواند به راحتی عیب یابی آن را انجام دهد.
از طرفی لازم به ذکر است که مجموعه ویرا تکنو یکی از مراکز فروش انواع قطعات ماشین لباسشویی می باشد و اگر قطعه ای از دستگاه لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد می توان آن را با قطعه ای فابریک و اصل و با قیمتی مناسب جایگزین کرد. تمامی خدمات این مجموعه از جمله سرویس، نصب، تعمیر و تعویض قطعات دارای ضمانت بوده و شما می توانید با خیالی راحت، ماشین لباسشویی خود را به مجموعه ویرا تکنو بسپارید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی های رایگان می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت، با کرشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
در اینجا برای شما راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا یا به عبارت دیگر آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا و نحوه عیب یابی لباسشویی اسنوا نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در استان البرز نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی اسنوا ( SNOWA )

نمایندگی تعمیرات اسنوا

خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا

دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل توسط نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

اعزام تکنسین حرفه ای و مجرب در محل و منزل شما در اسرع وقت، تعمیر لباسشویی. بالاترین کیفیت. در شهر تهران و حومه. بهترین قیمت. تامین قطعات اصلی

ریست لباسشویی اسنوا

ارائه کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با 180 روز گارانتی توسط تکنسین های متخصص و باتجربه در نمایندگی لباسشویی اسنوا. تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا - SNOWA

شماره تلفن نمایندگی اسنوا در کرج

ا تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی، ارور های ماشین لباسشویی اسنوا در این مطلب موجود میباشد