کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

تامین قطعات استوک

تعمیر لباسشویی در کرج
مجموعه ویرا تکنو ( مرکز مجاز خدمات کریمی)، با بیش  از 35 سال سابقه درخشان در زمینه فروش و تعمیر انواع لوازم خانگی و قطعات آن و تعمیرگاه مجاز اکثر برندهای ماشین لباسشویی و ظرفشویی، آمادگی خود را در جهت تامین قطعات استوک مورد نظر شما جهت انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی اعلام می دارد.
قطعات تهیه شده از شرکت ویرا تکنو، همگی دارای بهترین کیفیت می باشند.
جهت اطلاع از شرایط سفارش قطعات استوک مورد نظر خود جهت انواع برند های ماشین لباسشویی و ظرفشویی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

تامین قطعات استوک

قطعات استوک ماشین لباسشویی

از انواع لوازم یدکی و استوک ماشین لباسشویی جهت تعمیر ماشین لباسشویی می توان به این موارد اشاره نمود:

پمپ تخلیه

وظیفه این قطعه، تخلیه آب داخل ماشین از طریق شیلنگ مخصوص به خروجی فاضلاب است.

تایمرهای نیمه

تایمرها از قطعات اصلی اجرای برنامه های شست و شو در یک ماشین لباسشویی اتوماتیک هستند. 

وزنه های دیگ

 این قطعه نقش به سزایی را جهت جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی برعهده دارد.
در واقع وظیفه اصلی وزنه ها یا لنگرها در ماشین های لباسشویی برقراری تعادل دیگ در زمان لرزش های دستگاه مخصوصاً در هنگام حرکت موتور با دور زیاد است که برای خشک کردن لباس انجام می شود.

اتصالات لاستیکی

از انواع اتصالات لاستیکی می توان به لاستیک دور درب ماشین لباسشویی و یا لوله ها و انشعابات لباسشویی و ظرفشویی اشاره نمود.

انواع بردهای الکترونیکی ماشین لباسشویی

با پیشرفت و به روز شدن ماشین لباسشویی، بردهای الکترنیکی نیز به ماشین های لباسشویی اضافه شدند، وظیفه اصلی برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان هایی است که از سمت دکمه استارت برای شروع کار و تایمر که زمان کارکرد شستشو را معین می کند، است.

شیر برقی ماشین لباسشویی

این قطعه وظیفه ورود آب به داخل ماشین لباسشویی را برعهده دارد.

کمک های لرزش گیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دارای کمک‌فنرهایی است که حرکت مخزن را هنگام برنامه چرخش متعادل می‌کنند. فنرها وظیفه‌ی نگهداشتن مخزن و جدا نگه داشتن آن از محفظه‌ی ماشین لباسشویی را دارند. آن‌ها همچنین وظیفه‌ی گرفتن لرزش‌های مخزن هنگام چرخش را دارند.

دیگ و شفت آبکش

یکی از قطعات مهمی که در ماشین لباسشویی وجود دارد، دیگ یا همان درام می باشد،شستشوی حجم زیاد لباس  می تواند باعث شود که ماشین لباسشویی نتواند لباس ها را به خوبی مورد شست و شو قرار دهد و در نتیجه مجبور است تا ضربات زیادی را به دیگ ماشین لباسشویی وارد کند و به مرور باعث خرابی آن شود و مصرف کننده را مجبور به تعویض دیگ نماید. 
مخزن جاپودری ماشین لباسشویی
درب، دستگیره و لولا ماشین لباسشویی
بلبرینگ لباسشویی
و...

مجموعه ویرا تکنو، انواع قطعات استوک مورد نظر شما برای انواع ماشین لباسشویی را دارا می باشد و همچنین با بهره گیری از کادر مجرب با بیش از 35 سال سابقه درخشان، انواع خدمات در زمینه تامین قطعات استوک و تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی را همراه با گارانتی ارائه می نماید .
جهت خرید و سفارش قطعات استوک مورد نظر خود یا اعزام تکنسین های مجرب مجموعه ویرا تکنو به صورت شبانه روزی در کلیه استان البرز و پرند و پردیس، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.