کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات AEG

نمایندگی آاگ ، در کشور ما برند آاگ با لوازم خانگی آن شناخته می شود. ماشین لباسشویی آاگ، ماشین ظرفشویی آاگ بخشی از محصولاتی هستند که توسط این شرکت ساخته می شوند. لوازم خانگی AEG با کیفیت ساخت بالا و قیمت محصولات مقرون به صرفه امروزه یکی از برندهای شناخته شده لوازم خانگی در ایران می باشد.
یکی دیگر از مشهورترین و معتبرترین شرکت ها در حوزه تولید لوازم خانگی برند آاگ می باشد. موسس این شرکت امیل راتناو آلمانی هست که در سال 1883 با خرید امتیاز ثبت چند اختراع توماس ادیسون شرکت آاگ را بنا نهاد. شرکت AEG در ابتدا کار خود را با تولید تجهیزات برقی شروع کرد و پس از آن وارد بازارهای اتومبیل و هواپیما نیز شد. اما پس از جنگ جهانی دوم شرکت آاگ بخش هایی از کارخانه را از دست داد.ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیرات و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی AEG و ماشین ظرفشویی AEG در کرج می باشد که در کمترین زمان ممکن به تعمیر لباسشویی و ظرفشویی AEG شما در محل اقدام می کنیم.
 
026-32255027   |  09113190192    |   09393190192

قطعات ماشین لباسشویی AEG

ویرا تکنو به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ طی سال‌ های زیاد متخصصان زیادی را در حوزه تعمیر لباسشویی آاگ تربیت کرده و پرورش داده است که با دانش روز بتوانند از پس هر تعمیر لباسشویی آاگ بربیایند. مثلا اگر برد لباسشویی و قطعات لباسشویی آاگ نیاز به تعمیر داشته باشد، تنها مهندسین تعمیر برد و قطعات در نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ می توانند از پس تعمیرات آن بربیایند. حال در نظر بگیرید بسیاری از افراد بدون هیچ دانش تخصصی ای خود را متخصص تعمیر لباسشویی AEG معرفی کرده و در منزل افراد به تعمیرات لباسشویی aeg می پردازند.
 
قطعات ماشین لباسشویی AEG

فروش قطعات لباسشویی