کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات آبسال

آبسال یکی از برندهای ایرانی تولید کننده محصولات لوازم خانگی و عمدتا ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی آبسال است، که در مدلهای مختلف و قیمت های متنوع، توانسته است بخش قابل توجهی از مشتریان را به خود جلب نماید. ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیرات و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی آبسال و ماشین ظرفشویی آبسال در کرج می باشد که در کمترین زمان ممکن به تعمیر لباسشویی و ظرفشویی آبسال شما در محل اقدام می کنیم.
قطعات لباسشویی آبسال
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
   09393190192

 

 قطعات ماشین لباسشویی آبسال

با انتخاب برند آبسال برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که آبسال از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند آبسال جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. ویرا تکنو برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی آبسال در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین آبسال در ویراتکنو  با نصب لباسشویی آبسال بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی آبسال با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی آبسال توسط متخصصین مجرب ویراتکنو به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

فروش قطعات لباسشویی