کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات اسنوا

اسنوا یک برند محبوب و پرطرفدار است که بیشتر افراد برای خرید لوازم برقی منزل خود به سراغ اسنوا می روند،ما در مجموعه ویرا تکنو تعمیر انواع لباسشویی و ظرفشویی اسنوا در کرج را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ،تعمیر و دستگاه مورد نظر را پس از چک نهایی تحویل شما عزیزان می دهیم،ویرا تکنو با داشتن کادری مجرب و کارآزموده در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج در یاری رساندن به شما عزیزان در خدمتتان هستیم.
قطعات لباسشویی اسنوا
 
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
 09393190192

قطعات ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.با انتخاب برند اسنوا برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که اسنوا از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند اسنوا جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. ویرا تکنو برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی اسنوا در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.

فروش قطعات لباسشویی