کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات ال جی LG

مجموعه ویرا تکنو تعمیرگاه مجاز انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی الجی در کرج می باشد،مجموعه ویرا تکنو دارای تکنسین ها و سرویس کار های متخصص و کارآزموده ای است که تعویض و تعمیر قطعات انواع لباسشویی و ظرفشویی الجی را در کمترین سرعت و با بالاترین کیفیت در منزل شما انجام می دهند.برای ثبت درخواست و اعلام مشکل دستگاه الجی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

انواع قطعات ال جی
 
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
   09393190192

قطعات ماشین لباسشویی الجی

یکی از مهم ترین لوازم خانگی در منازل امروزی انواع مختلف ماشین لباسشویی می باشد که با کارکرد ها و قابلیت های گوناگون خود توانسته است فرآیند شستشو و خشک کردن البسه را تا حد بسیار زیادی آسان نماید و همچنین باعث صرفه جویی در زمان شود. بدون شک اگر برای چند روز این وسیله دچار مشکل فنی شود، انجام کار شستشوی لباس ها با دست و به شیوه سنتی بسیار خسته کننده و زمانبر خواهد بود. به همین دلیل تاکید می شود که در صورت بروز هر گونه مشکل برای ماشین لباسشویی سریعا از خدمات مرتبط با تشخیص، تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب استفاده نمایید. 

فروش قطعات لباسشویی