کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات پاکشوما

با انتخاب برند پاکشوما برای ماشین لباسشویی و ظرفشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که پاکشوما از ماشین های لباسشویی و ظرفشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند پاکشوما جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. ویرا تکنو برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی و ظرفشویی پاکشوما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
 
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
   09393190192

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما نیز مانند دیگر لوازم خانگی نیاز به نگهداری و مراقبت دارد اما گاهی نیز ممکن است با رعایت همه نکات باز هم لباسشویی شما در اثر مرور زمان ، نوسانات برق ، فرسودگی قطعات داخلی و دیگر مشکلات دچار مشکل شده و به تعمیرات نیاز پیدا کنید، که پیشنهاد ما این است که اگر دستگاه شما دارای گارانتی میباشد باید به شرکتی که دستگاه را گارانتی کرده زنگ زده و درخواست تعمیر کنید و چنانچه دستگاه شما گارانتی ندارد میتوانید برای تعمیر لباسشویی پاکشوما ی خود با نمایندگی ویرا تکنو در تعمیر لباسشویی پاکشوما تماس گرفته تا در اسرع وقت برای شما تعمیرکار اعزام کنند.
 
انواع قطعات لباسشویی پاکشوما

تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی پاکشوما

لازم است این را بدانید که زمانیکه دستگاه شما دچار مشکل میشود باید هر چه سریعتر آن را برطرف کنید و نگذارید قطعه خراب به قسمت های دیگر دستگاه نیز آسیب برساند.از آنجایی که امروزه تعمیرگاه های متفرقه بسیار زیاد شده است خواهشمندیم در انتخاب شرکت و تعمیرکار خود دقت نمایید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که تکنسین های ما جزو بهترین تعمیرکاران این برند میاشند و با عیب یابی دقیق میتواند مشکل دستگاه شما را در منزلتان و بدون حمل ماشین لباسشویی به کارگاه برطرف نمایند. یکی از علل موفقیت شرکت پاکشوما در ایران وجود خدمات منحصر به فرد در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما است که بسیاری از علاقه مندان را مجذوب خود نموده است.وجود این خدمات در برندی همچون پاکشوما که کار خود را با تولید لباسشویی آغاز کرده است امری بدیهی بوده و بالاترین کیفیت در ارائه ی این خدمات از سوی شرکت آن را به برترین ها در ایران مبدل کرده است.

فروش قطعات لباسشویی