کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات پارس Pars

شما مشتریان عزیز با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز ویرا تکنو در خصوص تعمیر لباسشویی و ظرفشویی پارس میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید ، ضمنا در نظر داشته باشید ویرا تکنو برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات قطعات لباسشویی و ظرفشویی پارس را تحت پوشش قرار داده است، تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید ، برای تعمیرات ظرفشویی پارس و تعمیرات لباسشویی پارس و تعویض هرگونه قطعات آن ها با ما در ویرا تکنو تماس حاصل فرمایید. در نظر داشته باشید ویرا تکنو  نمایندگی تعمیرات پارس در کرج با دادن ضمانت به شما اطمینان را به همراه میاورد .
قطعات ماشین لباسشویی پارس
 
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
   09393190192

قطعات ماشین لباسشویی پارس

ویرا تکنو نمایندگی تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی پارس درکرج، آماده‌ی ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیرات لباسشویی پارس در کرج می‌باشد. ماشین لباسشویی پارس شما هر مشکلی داشته باشد تعمیرات تخصصی توسط تکنسین‌های باسابقه و حرفه‌ای در محل بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه انجام خواهد شد. مراجعه فوری با هماهنگی قبلی، استفاده از قطعات یدکی اصلی و قیمت مناسب خدمات را از ما بخواهید. ما تعمیر انجام شده را تا ۶ ماه ضمانت و در این مدت خدمات پس از فروش تعمیرات ارائه می‌کنیم تا شما با خیال آسوده از لباسشویی پارس خود استفاده کنید. اگر کارت گارانتی ماشین لباسشویی پارس شما منقضی شده نگران نباشید. برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست تعمیر لباسشویی پارس با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید.
 

فروش قطعات لباسشویی