کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات سامسونگ

لباسشویی و ظرفشویی سامسونگ به دلیل کیفیت بالایی که دارد می‌بایست از قطعات یدکی مناسبی نیز برخوردار باشد. در ساختار و پیکربندی ماشین لباسشویی سامسونگ ماشین ظرفشویی سامسونگ از قطعات یدکی مناسب و باکیفیتی استفاده می‌شود. نکته مهم در رابطه با این قطعات این است که در صورت نیاز به هرگونه تعمیر و یا تعویض می‌توانید از طریق ویرا تکنو که نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ در کرج می باشد اقدام کنید. نمایندگی‌های این دسته از لباسشویی و ظرفشویی ‌ها با حضور در محل می‌توانند قطعه مورد نظر را تعویض کرده و یا تعمیر کنند.
برای ثبت درخواست تعمیر خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

انواع قطعات لباسشویی سامسونگ
 
تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
 09393190192

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورت ایجاد خرابی در یکی از قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیرکاران مجرب ما در مجموعه ویرا تکنو به تعویض آن‌ها می‌پردازند.  شما عزیزان می‌توانید شخصاً در مجموعه ویرا تکنو به ثبت درخواست تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت تکنسین های متخصص ما برای تعویض و یا تعمیر قطعات لباسشویی سامسونگ شما در محل حاضر شوند.این امکان فراهم‌شده است که تعمیرکار مجرب ما با بررسی‌های لازم و در صورت نیاز به قطعه جدید در نوبت بعدی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ قطعه موردنظر را همراه خود بیاورد.

قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به ما در مجموعه ویرا تکنو بسپارید  تا در پروسه ی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی دچار ضف یا ناتوانی نباشید. در این مرکز، تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ مختلف پذیرفته می شود. برای ویرا تکنو تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ هیچ مشکلی نیست که قابل برطرف کردن نباشد. در این واحد بهترین و متخصص ترین تکنسین های ایران کنار هم گرد آمده اند تا ناممکن ها را ممکن کنند.

فروش قطعات لباسشویی