کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات زیمنس

زیمنس، شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است که  توسط ورنر زیمنس (Werner Siemens) و یوهان گیورگ هالسکه (Johann Georg Halske)، که هر دو پیشینه مهندسی داشتند، در شهر برلین تاسیس شد. در ابتدا اولین پروژه‌ای که این شرکت به انجام رساند طراحی و راه‌اندازی خط تلگرافی بین برلین و فرانکفورت بود. این پروژه و موفقیت ناشی از آن باعث بوجود آمدن فرصت‌های بعدی برای این شرکت نوپا شد و در سالهای بعدی خط تلگراف کلکته و لندن را راه‌اندازی نمود. این شروع راه پرافتخار و پرسود شرکت زیمنس است که در سال ۱۸۹۷ از نام ابتدایی خود یعنی شرکت سازندگی زیمنس و هالسکه به اس اند اچ (S&H) تغییر نام داد. شرکت زیمنس همزمان با تغییر نام خود در سال ۱۸۹۷ به صورت شرکتی با سهامی عام تبدیل شد.شرکت سهامی عام زیمنس (Siemens AG) یکی از اولین شرکت‌های صنعتی اروپایی است که بصورت چندملیتی فعالیت می‌کند.شرکت زیمنس به تولید لوازم خانگی برقی مانند لباسشویی زیمنس و ظرفشویی زیمنس نیز مشغول است و به یکی از بهترین برندها در این زمینه مبدل شده است.ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیرات و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی زیمنس و ماشین ظرفشویی زیمنس در کرج می باشد که در کمترین زمان ممکن به تعمیر لباسشویی و ظرفشویی زیمنس شما در محل اقدام می کنیم.

 
026-32255027   |  09113190192    |   09393190192
 

قطعات ماشین لباسشویی زیمنس

در هنگام استفاده از کلیه لوازم خانگی برقی، مزایا و معایبی برای استفاده کنندگان نمایان می­شود. برای ماشین لباسشویی زیمنس هم این قضیه صادق است. صاحبان این لوازم برقی، با آگاهی از روش استفاده و مزایا و معایب وسیله، و دانستن کدهای خطای آن قادر خواهند بود استفاده بهینه  از آن داشته باشند. علاوه بر این که استفاده بهینه از دستگاه­ها موجب افزایش طول عمر آن­ها خواهد شد در بعضی از مواقع، خود صاحبان وسایل می­توانند بعضی از عیوب دستگاهشان را برطرف کنند. تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در محل توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی ویراتکنو صورت می گیرد. ما لباسشویی SIEMENS شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از کرج که هستید با تعمیرگاه مجاز و رسمی لباسشویی زیمنس ویراتکنو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

قطعات لباسشویی زیمنس

فروش قطعات لباسشویی