کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات زیرووات

برند زیرووات ازجمله معتبرترین برندهای اروپایی و از زیرمجموعه‌های گروه صنایع تولیدی کندی است. برند زیرووات عمده فعالیت خود را درزمینهٔ تولید محصولات لوازم‌خانگی برند زیرووات ازجمله معتبرترین برندهای اروپایی و از زیرمجموعه‌های گروه صنایع تولیدی کندی است. برند زیرووات عمده فعالیت خود را درزمینهٔ تولید محصولات لوازم‌خانگی و با تمركز بر بازار محصولات شوينده از قبيل ماشين لباسشويي و ظرف‌شویی قرار داده است. زیرووات قصد دارد تا با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات مناسب، سهم مناسبي را از بازار لوازم‌خانگی به دست آورد.ما در مجموعه ویرا تکنو نمایندگی مجاز تعمیرات و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی زیرووات و ماشین ظرفشویی زیرووات در کرج می باشد که در کمترین زمان ممکن به تعمیر لباسشویی و ظرفشویی زیرووات شما در محل اقدام می کنیم.

انواع قطعات لباسشویی زیرووات

026-32255027   |  09113190192    |   09393190192
 

قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

لباسشویی یکی از مهمترین لوازم برقی است که هر خانه ای به آن نیاز دارد. این وسیله برقی یکی از بزرگ ترین وظایف که شستشوی رخت های اعضا خانواده است را به عهده دارد و چنانچه مشکلی پیدا نماید ، افراد ناچار می شوند به سبک سنتی و با دست رخت های خود را بشورند. از این رو هیچکس حاضر نیست حتی یک روز بدون لباسشویی باشد. لباسشویی زیرووات یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که در انواع گوناگونی عرضه می شود. اگرچه زیرووات خدمات پس از فروش این محصول را ارائه می دهد اما این خدمات فقط تا زمان داشتن کارت گارانتی و ضمانت محصول می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و پس از آن چنانچه مشکلی برای ماشین لباسشویی زیرووات بوجود بیاید فرد باید به دنبال تعمیرکار این وسیله باشد.
هزینه های بالا خرید لباسشویی  زیرووات باعث شده است کمتر کسی به فکر تعویض این وسیله برقی بیافتد و اغلب در زمان بروز مشکل برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات اقدام می نمایند. تعمیرگاه های مجاز لباسشویی زیرووات خدمات زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. یکی از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج، که برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی زیرووات می توانید از آنها کمک دریافت نمایید، تعمیرگاه ویرا تکنو است.
 

فروش قطعات لباسشویی