کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

فروش قطعات لباسشویی در کرج

یکی از نکته های قابل تامل در تعمیر لباسشویی استفاده از قطعات اورجینال می باشد که اغلب تعمیرکاران به دلیل عدم دسترسی به قطعات اورجینال ماشین لباسشویی از قطعات بی کیفیت استفاده می کنند که این امر خود موجب تحمیل هزینه های گزاف بعدی می باشد زیرا استفاده از این قطعات بی کیفیت باعث فرسودگی دیگر قطعات لباسشویی شده و در نتیجه عمر مفید لباسشویی را کاهش می دهد به همین دلیل شما باید دوباره یک ماشین لباسشویی خریداری و یا هزینه ی بالایی برای تعمیر ماشین لباسشویی قبلی پرداخت نمایید. اما نگران نباشید ما در ویرا تکنو نمایندگی فروش انواع قطعات اورجینال در کرج آماده ی ارائه انواع قطعات لباسشویی با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب می باشیم پس برای خرید قطعات اورجینال ماشین لباسشویی درنگ نفرمایید و با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 
فروش قطعات لباسشویی در کرج
 

انواع قطعات لباسشویی اورجینال 

میکروسوئیچ در قطعات ماشین لباسشویی

یکی از قطعات ماشین لباسشویی که نقش مهمی دارد، میکروسوئیچ است. این قطعه از باز شدن درب ماشین لباسشویی در حین کار جلوگیری می‌کند و این ویژگی مخصوصاً برای افرادی که در منزل خود بچه‌های کوچک دارند، ویژگی بسیار خوبی محسوب می‌شود؛ چون باز کردن درب ماشین لباسشویی توسط کودکان ،مخصوصاً در حین کار دستگاه و مواقع آبکشی و شستشو لباس‌ها بسیار خطرناک است و باعث به خطر افتادن جان کودکان می‌شود.در صورت باز شدن درب لباسشویی در حین کار، به ‌احتمال‌ زیاد میکروسوئیچ ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است. شما برای تست سالم بودن میکروسوئیچ، باید ابتدا باید درپوش ماشین لباسشویی را خارج و از درون آن، سیم‌کشی‌های میکروسوئیچ را که به ‌صورت دو سیم در پشت درب ماشین لباسشویی وجود دارد، پیدا کنید. بعد از پیدا کردن میکروسوئیچ، آن را با یک آومتر تست کنید. اگر میکروسوئیچ درست باشد، باید هنگام ارتباط دو سیم میکروسوئیچ با آومتر و باز بودن درب ماشین لباسشویی، عقربه‌های آومتر بی ‌نهایت و هنگام بسته بودن درب ماشین لباسشویی، عقربه‌های آومتر صفر را نشان دهند. در صورتی ‌که غیر از این بود و عقربه‌های آومتر هیچ حرکتی از خود نشان ندادند، میکروسوئیچ خراب‌ شده است و نیاز به تعویض دارد.

شیر برقی در قطعات ماشین لباسشویی

اگر به درون ماشین لباسشویی شما آب وارد نمی‌شود، به ‌احتمال ‌زیاد شیر برقی خراب ‌شده است. شما برای تست کردن شیر برقی، باید ابتدا جایگاه شیر برقی درون ماشین لباسشویی را پیدا و سپس، سیم‌های آن را جدا کنید. پس از جدا کردن سیم‌های شیر برقی، آن را به‌ صورت مستقیم به برق 220 ولت وصل نمایید. در صورت سالم بودن شیر برقی، با متصل شدن برق آب به درون ماشین لباسشویی وارد می‌شود اما اگر شیر برقی دچار مشکل شده باشد، هیچ آبی به درون دستگاه وارد نمی‌شود.

هیدرواستات در قطعات ماشین لباسشویی

یکی دیگر از قطعات ماشین، هیدرواستات است. این قطعه در ماشین لباسشویی به عنوان تنظیم ‌کننده میزان آب به درون دستگاه است و با رسیدن آب به میزان مشخص ‌شده در ماشین لباسشویی، ورود آب به درون دستگاه را متوقف می‌کند. در واقع، می‌توان گفت هیدرواستات از سرریز شدن و نشت کردن آب از درون ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. پس، در صورتی ‌که متوجه وجود نشتی و خروج آب از درون دستگاه خود شده‌اید، یکی از قطعات ماشین لباسشویی را که باید چک کنید، هیدرواستات است.درون هیدرواستات پیچ رنگی وجود دارد که این پیچ میزان آب وارد شده به درون ماشین لباسشویی را کنترل می‌کند. دستکاری این پیچ و شل و سفت کردن آن باعث تغییر میزان ارتفاع آب وارد شده به ماشین لباسشویی می‌شود.

المنت در قطعات لباسشویی

برای تمیز شسته شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی، وجود آب گرم ضروری و لازم است. در بین قطعات ماشین لباسشویی قطعه‌ای که باعث گرم شدن آب در دستگاه می‌شود، المنت نام دارد. اگر احساس می‌کنید لباس‌هایتان مانند گذشته تمیز شسته نمی‌شوند، به‌ احتمال ‌زیاد المنت دستگاه دچار مشکل شده است. در این هنگام شما باید المنت را با استفاده از یک آومتر و چراغ سری بررسی کنید و در صورت خراب بودن، آن را تعویض نمایید.بهتر است بدانید در صورتی‌ که خودتان تعویض المنت را انجام داده‌اید، بعد از قرار دادن المنت جدید و قبل از اینکه ماشین لباسشویی را روشن کنید، ابتدا با دستتان درام را حرکت دهید تا از عدم برخورد درام و المنت در حین کار مطمئن شوید و پس از اطمینان از این موضوع، ماشین لباسشویی را روشن کنید.

فروش قطعات لباسشویی در کرج   

ترموستات در قطعات ماشین لباسشویی

ترموستات یکی از قطعات ماشین لباسشویی است که باعث تنظیم کردن دما آب در دستگاه می‌شود. نحوه کار ترموستات بدین ‌صورت است که با افزایش دما آب، ترموستات فعال ‌شده و باعث قطع شدن تولید گرما توسط المنت می‌شود. همچنین هنگام کاهش دما آب نیز ترموستات کارش را انجام می‌دهد و باعث کار کردن مجدداً المنت می‌شود.

پمپ تخلیه در قطعات ماشین لباسشویی

پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی که به آن واترپمپ نیز گفته می‌شود، ازجمله قطعات ماشین لباسشویی است که نقش مهمی را در دستگاه ایفا می‌کند. نحوه کار پمپ تخلیه بدین ‌صورت است که بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی، آب کثیف درون دستگاه را به ‌وسیله شیلنگ به فاضلاب منتقل می‌کند.تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی، نشان دهنده خراب شدن پمپ تخلیه است. شما در صورت مشاهده تخلیه نشدن آب کثیف لباسشویی، باید پمپ تخلیه، سیم‌پیچی‌های آن و وجود انسداد در پروانه‌های پمپ را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل، آن را برطرف نمایید.

تایمر در قطعات ماشین لباسشویی

اینکه کدام از یک از قطعات در چه زمانی کارش را انجام دهد بر عهده تایمر لباسشویی است. تایمر در لباسشویی شامل دو بخش موتور و جعبه اتصالات است که این دو بخش با همکاری یکدیگر باعث فرمان دادن به بخش‌های مختلف ماشین لباسشویی می‌شوند. البته باید بدانید که تایمر در ماشین لباسشویی‌های قدیمی کاربرد داشته است و در ماشین لباسشویی‌های جدید این وظیفه بر عهده برد الکتریکی است.

موتور در قطعات ماشین لباسشویی

مهم‌ترین قطعه در بین قطعات ماشین لباسشویی، موتور است که خراب شدن آن باعث کار نکردن لباسشویی می‌شود. موتور ماشین لباسشویی معمولاً از نوع آسنکرون است که برای خشک‌ کردن و شستن لباس‌ها از دو سرعت مختلف در آن استفاده‌ شده است. این قطعه، ازجمله قطعاتی است که تعمیر و تعویض آن به‌ وسیله افراد عادی امکان‌پذیر نیست و باید توسط تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی انجام شود.

قیمت قطعات لباسشویی در کرج

ما در ویرا تکنو نمایندگی فروش انواع قطعات اورجینال ماشین لباسشویی در کرج می باشیم شما عزیزان می توانید برای خرید انواع قطعات لباسشویی در کرج با مرکز نمایندگی ما تماس حاصل نمایید.

فروش قطعات لباسشویی در کرج

قطعات لباسشویی ارزان در کرج

ماشین های لباسشویی که امروزه با برندهای مختلف در بازار به فروش میرسند اغلب به صورت ماشین لباسشویی اتوماتیک میباشند و در واقع با زدن یک دکمه شروع به شستن لباسها میکنند. این لباسشویی ها با توجه به ویژگی هایی که دارند از قطعات مختلفی برخوردار هستند.تعمیر ماشین ها با توجه به انواع آن لباسشویی اتومات یا ماشین های لباسشویی درب ازجلو- لباسشویی دوقلو یا ماشین های لباسشویی درب از بالا می توانند متفاوت باشند. به همین منظور در صورت بروز خرابی در هر یک از قطعات لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گروه ویرا تکنو آماده ارسال قطعات لباسشویی اورجینال  میباشد.این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که تمامی قطعات لباسشویی این مجموعه به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد.