کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان گوهر شاد کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی کرج،خیابان شهید بهشتی،خیابان آبان،کوچه شبیری نبش کوچه چهارده مجاز خدمات کریمی

انواع قطعات کنوود Kenwood

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی  و ظرفشویی کنوود، ویرا تکنو آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی کنوود و فروش قطعات لباسشویی می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی  کنوود با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی  و ظرفشویی کنوود در کرج را به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی و ظرفشویی کن وود و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی کنوود با شماره‌های زیر تماس بگیرید.
قطعات ماشین لباسشویی کنوود

تلفن تماس : 8-32255027-026
موبایل : 09113190192
   09393190192

قطعات ماشین لباسشویی کنوود Kenwood

برند کنوود یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین برندها در سطح دنیا و از جمله در ایران است، در باره لوازم خانگی کن وود و خواسته مشتریان خدمات پس از فروش کنوود ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود با داشتن تعمیرگاه مجهز و نیروی انسانی کارشناس و حرفه ای و دارا بودن قطعات اورجینال لباسشویی کنوود و سایر محصولات کن وود سبب رضایت مندی بیشتر مشتریان لوازم خانگی کنوود شده است.
لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های لباسشویی کنوود مشمول گارانتی ویرا تکنو می باشند و موقع فروش به مشتریان تحویل داده می شود. در مدت زمان گارانتی محصول، اگر هر گونه ایرادی در لباسشویی کنوود به وجود بیاید، شما می توانید با یک تماس آن را با ما مطرح کنید و از تعمیرات لباسشویی کنوود استفاده کنید، حتی اگر زمان گارانتی تمام شده باشد ویرا تکنو باز در کنار شماست.